Vixen z najnowszym albumem „To nie Vixt4pe” podbija sieć!

„To nie Vixt4pe” to tytuł najnowszego wydawnictwa Vixena, rapera znanego m.in. ze współpracy z Peją, Rahimem, Biszem czy Guralem. Album jest już dostępny w serwisach z muzyką cyfrową!

Na krążku znalazło się dwanaście premierowych utworów, w których duży nacisk pada na zabawę słowem. Liczne bon moty i operowanie wieloznacznością daje nie tylko obraz życia osobistego artysty, ale przedstawia też jego szersze spojrzenie na świat – na pokolenie, na kraj.

To płyta przepełniona emocjami, które towarzyszyły mi przez ostatni rok, a było ich więcej niż zwykle. Jest symbolem kolejnego etapu w życiu – nowym początkiem, gdyż w trakcie pracy nad nią urodził mi się syn – opowiada Vixen. – A więc samolot wystartował – dodaje z uśmiechem.

Większość bitów wyprodukował JRS.

Mieliśmy możliwość wspólnej pracy prawie nad całym materiałem. Raz on przyjeżdżał do Warszawy, raz ja do Sochaczewa, skąd pochodzi JRS. Nie ma nic lepszego od obserwowania, jak numer zaczyna rozkwitać w trakcie pracy nad nim – wspomina współpracę Vixen.

Oprócz JRS-a warstwą muzyczną płyty zajęli się: Faded Dollars („Antymateria”, „Gdzie idę”) oraz Johnny Beats („Cukrowa wata”, „4 Gif me”). Wokalnie udzielili się: Tymek („Antymateria”), Krupson („Gdzie idę”) oraz Sonia Maselik (chórki w „Zer00wkach” i „Termosie”).


Premiera: 18.05.2018

Traclista: 

1. “Escape room” (prod. JRS)
2. “Miejskie zoo” (prod. JRS & Vixen, gitara: Vixen, Artur Kasza, Grrracz)
3. “Zer 00 wki” (prod. JRS, chórki: Sonia Maselik)
4. “Cameleona” (prod. JRS)
5. “Biorę najlepsze” (prod. JRS)
6. “Antymateria” gośc. Tymek (prod. Faded Dollars)
7. “PDP” (prod. JRS, gramofony: DJ Bulb)
8. “Termos” (prod. JRS, chórki: Sonia Maselik)
9. “Cukrowa wata” (prod. Johnny Beats)
10. “Pytajnikt” (prod. JRS)
11. “Gdzie idę” gośc. Krupson (prod. Faded Dollars)
12. “4 GIF me” (prod. Johnny Beats)

Bonus track:
13. “Zbysiu” (prod. JRS, gramofony: DJ Bulb)

Album, który jest już dostępny w serwisach z muzyką cyfrową link , promują m.in. single: „PDP”, „Zbysiu”, „Cameleona”, „Escape room”, „Zer00wki”, „Antymateria” czy „Miejskie zoo”.


Zajrzyj po więcej:

Facebook

YouTube

Podziel się swoją opinią ;)