W piątek 13.09. startuje M-ART Rock Metal Fest.

Już w piątek 13 tego wystartuje pierwsza edycja M-ART Rock Metal Fest. Podczas festiwalu zagrają młode i nowe zespoły z całej Polski i zaprezentują różne odsłony rocka od pop rocka do metalu.

W kolejności pojawią się na scenie: pop rockowa ekipa Volki Marcinkiewicz Violka & South Breakers z Nowego Sącza, następnie poznańska grupa rockandrollowa the Old Band, wrocławski Error Label w swojej southern -metalowej odsłonie, po niej rock metalowa TRT i na finał warszawska grupa hard rockowa Black Dog.

Zespoły te został wyłonione w ogłoszonym przez management konkursie, dającym im szanse na prezentacje w tak szerokim spectrum na dużej scenie warszawskiego klubu VooDoo. Wyłonione zespoły mają spory dorobek artystyczny i sceniczne doświadczenie. Wieczór będący w swym założeniu spotkaniem z nowymi nurtami muzyki rockowej w Polsce poprowadzi redaktor Adam Dobrzyński w Polskiego Radia. 

Agencja M-ART wraz z nami ogłasza także konkurs w którym wygrać można m.in. najnowszą płytę grupy the Old Band i 2 bilety na festiwal. Prosimy śledzić szczegółu na stronie agencji M-ART na fb: https://www.facebook.com/martartisticagency/ 

A u nas do wygrania bilety. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: w którym roku powstała agencja artystyczna M-ART? 

 

M-ART ROCK METAL FEST 
13.09.2019, godz. 20.00
VooDoo Club Al.Prymasa Tysiąclecia 48A  (dawne Bema) WARSZAWA

bilety w cenie 25/35,-zł

https://goout.net/pl/festiwale/m-art-rock-metal-fest/sfeme/+sjvrm/