Wakacyjna lista Muzykoholików

Jest druga połowa jednego z najgorętszych miesięcy w roku. Lipiec to chyba najbardziej wakacyjny miesiąc w kalendarzu. Kojarzy się z wypoczynkiem, urlopami, ucieczkami z miasta i beztroską.

Słońce, plaża i szum morza, górska wyprawa czy wypad nad jezioro? A może lato w mieście? Nie ważne gdzie jesteś i jak spędzasz upalne dni. Portal Muzykoholicy przygotował dla Ciebie wakacyjną listę polskich utworów, która wprowadzi Cię w letni relaks – nawet gdy całe wakacje pracujesz za biurkiem 😉

Pocztówka z wakacji- grafika Karol Stolarek

Morze czy góry? Zagraniczny wyjazd? Z mapą czy bez? Z plecakiem czy na walizkach? Pociągiem, autem, busem, kamperem czy na stopa? Cokolwiek wybierzesz i gdziekolwiek się udasz, prawdopodobnie będzie Ci towarzyszyć muzyka. W głośniku, w słuchawkach albo w samochodowym radio. Z ulubionej playlisty lub przypadkowo gdzieś usłyszana.

Piosenki, które będziesz śpiewać wieczorem przy ognisku lub takie przy których przetańczysz całą letnią noc. To właśnie muzyka stworzy klimat wakacji i pozwoli Ci wrócić wspomnieniami do chwil błogiego relaksu.

Screen z teledysku Mikromusic- Lato 1996

Z myślą o wakacjach przygotowaliśmy dla Was specjalną letnią Muzykoholiczną playlistę. Znajdziecie na niej wakacyjne utwory. Zarówno stare przeboje takie jak np.: Parostatek Krzysztofa Krawczyka, Chałupy welcome to Zbigniewa Wodeckiego czy Piąty bieg Budki Suflera. W naszym zestawieniu nie zabrakło piosenek z współczesnej sceny muzycznej, artystów takich jak chociażby: Julia Pietrucha, Muchy, Dawid Podsiadło, Mikromusic czy Sonbird.

Oto nasza wakacyjna Playlista


Dodatkowo chcemy, abyście wybrali swój ulubiony przebój lata, dlatego też udostępniamy Wam głosowanie i zachęcamy do wpisywania w komentarzach swoje muzyczne propozycje na letni wypoczynek z głośnikiem 🙂

Zagłosuj w wakacyjnej liście Muzykoholików

Wakacyjna lista Muzykoholików

Podziel się swoją opinią ;)