We Are Polarized z premierą minialbumu „Inkub”. Limitowana edycja CD

Dzisiaj, tj. 14 czerwca 2019, odbyła się światowa premiera minialbumu pod tytułem „Inkub” grupy We Are Polarized. Limitowana edycja CD to pięć utworów w najwyższej  jakości dźwięku wraz z unikalną grafiką oraz tekstami wszystkich utworów. 


Krążek można zamówić na stronie https://wearepolarized.bandcamp.com lub kontaktując się z formacją bezpośrednio za pomocą mediów społecznościowych.


Płyta zdążyła już zyskać uznanie krytyków w Europie. Zespół zasługuje na więcej niż tylko małą scenę na Castle Party i na  pewno mierzy wyżej. To ambitna muzyka grana przez kompetentnych  muzyków…  – wypowiada się J. Szubrycht, „Gazeta Magnetofonowa”.

We Are Polarized to zderzenie dwóch światów, magnetyzm przeciwieństw,  harmonia kontrastów. Wyrażają swoją ideę poprzez własny styl, Black Art Wave, scalający skrajne gatunki muzyczne. Neoklasyka, elektronika, metal… Żeby wymienić tylko część z nich. Zespół tworzą: M. Laure (pianistka, kompozytorka i jedna z założycielek projektu Transilvia), Grako (kontrabasista i kompozytor, basista Bremenn,   ex basista Transilvii) oraz wokalistka Claire X (ex Transilvia). We Are Polarized zadebiutowali na festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia  Art’n’Music Festival w 2018 roku. Podczas występu zabrzmiały utwory z  debiutanckiego minialbumu, który niedługo później ukazał się we wszystkich popularnych serwisach muzycznych, takich jak Spotify czy iTunes, oraz na Bandcamp.


zajrzyj po więcej:

We Are Polarized na Facebooku

We Are Polarized na Instagramie

We Are Polarized na Twitterze