Wesprzyj powstanie autorskiej płyty SMUGI i weź udział w prywatnym recitalu

Portal Muzykoholicy ma na celu promowanie polskich, zdolnych artystów. Naszym kolejnym „muzycznym” celem jest pomoc w wydaniu kolejnej płyty!


Michał Masłoń to wokalista i autor tekstów. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, w latach 2007-2009 solista międzynarodowej grupy 12 Tenorów. Koncertował w wielu miastach Europy, był zapraszany na gościnne występy między innymi do Londynu, Dublina, Rzymu, Bolonii, Berlina i Neapolu. W roku 2015 w wielu rozgłośniach radiowych można było usłyszeć jego przebój „Bezdomne serce”, zajmujący wysokie pozycje na regionalnych listach przebojów. Na początku roku bieżącego premierę miała radiowa wersja utworu „Tysiąc mil”, w teledysku do której wystąpiła Justyna Świerczyńska, zobaczyliśmy tu także Dawida Czupryńskiego, znanego zarówno z popularnego serialu „Na wspólnej”, jak i z docenionej przez widzów i krytyków sztuki teatralnej „Jaskiniowcy”.

Teraz przyszedł czas na realizację własnych marzeń. Michał chciałby dzięki Waszej pomocy tego dokonać. Jak? Oto kolka słów od Niego.


https://www.facebook.com/MaslonMichal/videos/685696501911732/


 

„Po wydaniu singla 1000 mil, który jak mniemam dość dobrze się przyjął, postanowiłem pójść na całość i spróbować zrealizować swoje największe marzenie. Jestem przed wydaniem autorskiej płyty „Smugi”, której premierę planuję na początek przyszłego roku. Z całego serca będę wdzięczny za okazaną pomoc ❤”


Każda kwota jest ważna, każda złotówka, to cegiełka, która buduje drogę do realizacji celu i marzenia. Pomożecie?!

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u9gj8e

 


Zobacz więcej:

Facebook

YouTube