Wesprzyj powstanie autorskiej płyty SMUGI i weź udział w prywatnym recitalu

Portal Muzykoholicy ma na celu promowanie polskich, zdolnych artystów. Naszym kolejnym “muzycznym” celem jest pomoc w wydaniu kolejnej płyty!


Michał Masłoń to wokalista i autor tekstów. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, w latach 2007-2009 solista międzynarodowej grupy 12 Tenorów. Koncertował w wielu miastach Europy, był zapraszany na gościnne występy między innymi do Londynu, Dublina, Rzymu, Bolonii, Berlina i Neapolu. W roku 2015 w wielu rozgłośniach radiowych można było usłyszeć jego przebój „Bezdomne serce”, zajmujący wysokie pozycje na regionalnych listach przebojów. Na początku roku bieżącego premierę miała radiowa wersja utworu „Tysiąc mil”, w teledysku do której wystąpiła Justyna Świerczyńska, zobaczyliśmy tu także Dawida Czupryńskiego, znanego zarówno z popularnego serialu „Na wspólnej”, jak i z docenionej przez widzów i krytyków sztuki teatralnej „Jaskiniowcy”.

Teraz przyszedł czas na realizację własnych marzeń. Michał chciałby dzięki Waszej pomocy tego dokonać. Jak? Oto kolka słów od Niego. 

“Po wydaniu singla 1000 mil, który jak mniemam dość dobrze się przyjął, postanowiłem pójść na całość i spróbować zrealizować swoje największe marzenie. Jestem przed wydaniem autorskiej płyty “Smugi”, której premierę planuję na początek przyszłego roku. Z całego serca będę wdzięczny za okazaną pomoc ❤”


Każda kwota jest ważna, każda złotówka, to cegiełka, która buduje drogę do realizacji celu i marzenia. Pomożecie?!

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u9gj8e

 


Zobacz więcej:

Facebook

YouTube