Wielka premiera Studio SuperHit Festiwal

Po raz pierwszy w historii Polsat SuperHit Festiwal Telewizja Polsat zaprasza do oglądania studia festiwalowego, codziennie, na żywo, prosto z sopockiej plaży. Wywiady z gwiazdami, unikatowe materiały i absolutnie niezwykła para prowadzących – Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor! A to wszystko przez trzy gorące festiwalowe dni, od piątku 24 maja do niedzieli 26 maja.


Ona jest popularną aktorką teatralną i telewizyjną, znaną widzom Polsatu z serialu „Ślad”. On zaś prowadzący kultowy program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Prywatnie Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Podczas największego wydarzenia muzycznego tego roku zobaczycie ich po raz pierwszy jako duet prowadzących! W ostatni weekend maja, czyli od 24 do 26, od godziny 9 do 10, na żywo, na antenie Telewizji Polsat, (w sobotę i w niedzielę także w Polsat News) pojawi się Studio SuperHit Festiwal, do którego Joanna i Maciej będą zapraszać gwiazdy festiwalu. Ich gośćmi będą między innymi: Michał Szpak, który zdradzi tajemnicę swoich niezwykłych kostiumów scenicznych i zdradzi, jak w tak krótkim czasie od swojego debiutu udało mu się dojść na szczyt list przebojów, Marcin Miller i jego przepis na sukces, Kamil Bednarek, który porozmawia z prowadzącymi o swoim jubileuszu i pasjach oraz Julia Wieniawa opowiadająca o tym, jak się czuje przed wielkim debiutem w roli prowadzącej festiwal. To jednak nie wszystko! Tylko w Studio SuperHit Festiwal zobaczymy przygotowania do wieczornych koncertów. Koroniewska i Dowbor będą łączyli się na żywo z Operą Leśną, gdzie prezenterka Eska TV, Ola Kot, zabierze widzów za kulisy tej wielkiej produkcji. Jak Joanna Koroniewska poradzi sobie w roli prowadzącej? Czy mąż będzie ją wspierał? Co wyjawią im festiwalowe gwiazdy? Te tajemnice zostaną odkryte od 24 do 26 maja w wyjątkowym Studio SuperHit Festiwal. Nie może Was zabraknąć!


Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja Polsat we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).


Patronami medialnymi Polsat SuperHit Festiwal 2019Radio Eska i Super Express. Wsparcia udzielają również Eska TV, Radio VOX FM, Radio Wawa oraz TeleTydzień.


Oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE na potrzeby
Polsat SuperHit Festiwal 2019Plus i Cyfrowy Polsat. Oficjalny partner flotowy – Grupa Zdunek.


zajrzyj po więcej:

Polsat na Facebooku
Polsat na Instagramie