Winter MOOD na koniec lutego w BARdzo Bardzo

Ostatnie podrygi zimy należy celebrować na najwyższym poziomie! Koncertowa końcówka chłodu to dla prawdziwego Muzykoholika pozycja obowiązkowa.

Za oknem zima, ale my mamy sposób by Was rozgrzać! Mieliśmy zaprosić Was na kulig, ale że śnieg za oknami już znikł, postanowiliśmy stworzyć nową inicjatywę. Zimową, ale taką miłą, która kojarzy się z siedzeniem przed kominkiem po bitwie na śnieżki, szalonym après-ski z dozą nostalgii za cieplejszą porą roku. – tak na koncert zapraszają jego organizatorzy.

Już 27 lutego 2023 roku w BARdzo Bardzo wybrzmią dźwięki, które ogrzeją serca wszystkim wyławiaczom muzycznych perełek!

Wieczór będzie naprawdę intensywny – na scenie pojawią się aż cztery składy!

TOMASZ MAKOWIECKI

Producent, muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów, obecny na polskiej scenie muzycznej od 2001 roku. Na swoim koncie ma pięć albumów studyjnych. Wielokrotnie nominowany do nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk oraz Paszportu Polityki w 2007 roku. Jego najnowszy singiel „Nie Ma Nas” z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej zwiastuje płytę, której premiera przewidziana jest na wiosnę 2023 r.

KUBA DĄBROWSKI – pierwszy raz w Warszawie!

Producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Na koncie ma współpracę m.in. z Sanah, Jakubem Skorupą, Darią ze Śląska czy Marceliną. W 2021 roku zadebiutował z autorskim singlem „Gorszy Mood”, który rozpoczął intensywne prace nad debiutanckim albumem zapowiadanym na 2023 rok. W swojej muzyce Kuba łączy indie pop, alternatywny rock i nowe popowe brzmienia. W tekstach wspomina swoje miłosne podboje i porażki, szuka sposobów na pogodzenie się z samym sobą i próbuję odkryć przed światem męskie, często niezrozumiane emocje.

CHAIR

Chair to międzynarodowy duet multimedialnych Artystów – Cura i Hubert Kurkiewicz, reprezentacja Tygrysy Records (sublabelu ART2), którego Dyrektorem Artystycznym jest Błażej Król. W czerwcu 2022 roku ukazał się ich debiutancki album „Po Co Muzyka”. Mimo oderwania od rzeczywistości i memicznej otoczki wydawnictwo spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem, zapewniając im miejsce m.in. na OFF Festiwalu, Męskim Graniu czy Great September. Mówią, że grają country-corn-punk, ale są jego jedynymi przedstawicielami, więc trudno to od nich wyegzekwować. Najlepiej doświadczyć Chair na żywo!

SZYMON ŻURAWSKI (Szymonmówi)

Wokalista, kompozytor i tekściarz, wcześniej występujący jako Szymonmówi. W 2021 roku zadebiutował albumem „Coś się zepsuło” (Mystic Production). Nie boi się w twórczości poruszać tematów trudnych jak przemoc domowa, katastrofa klimatyczna czy rosnące w siłę ruchy antynaukowe. Muzycznie jest pomiędzy folkową balladą a romantyczną stroną rocka, wzmacniając swój przekaz charakterystyczną, wysoką barwą głosu.

BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/winter-mood-w-bardzo-bardzo/luty-2023

CENA: 69zł / Otwarcie drzwi: 18:00 / Start wydarzenia: 19:00

Organizator: ART2 Music

WYDARZENIE na FB: https://fb.me/e/4wSXPjhY9

PLAYLISTA WINTER MOODOWA: https://youtube.com/playlist?list=PLTzPA20oPra3E7Ov7D1KwZAN-3vYK_QAJ

Podziel się swoją opinią ;)