Winylowa edycja albumu „Chrust”

Wydawnictwa na płytach winylowych przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Oldschoolowy nośnik zaskarbił sobie serca wielu artystów, co skutkuje lawinowo rosnącą liczbą nowych publikacji. Igor Herbut dołączył właśnie do „drużyny winyla” ze swoją solową płytą „Chrust”.

Dwupłytowy analog wydany został na przezroczystym winylu i zawiera niespodziankę – do każdego egzemplarza dodany jest unikalny kod, pod którym znajdzie się specjalny materiał video nagrany przez Igora Herbuta oraz 3 miesięczny dostęp do serwisu EMPIK Music. 

Na solowy album Igora Herbuta czekaliśmy przez ponad osiem lat, ale warto było uzbroić się w cierpliwość. „Chrust” jest piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery. Igor choć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem zaprasza słuchaczy w swój świat.

Fani talentu wokalnego Igora z pewnością będą zadowoleni; postawił sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Niepowtarzalna barwa, błyskotliwa technika i emocjonalne interpretacje tekstów – na tej płycie są dopracowane do perfekcji. Album „Chrust” to ponad 70 minut znakomitej muzyki skomponowanej i zaaranżowanej przez Igora Herbuta.

Wyobraź sobie, że podarowałem Ci swój notes. Możesz zajrzeć, jeśli chcesz, w porządku. Najpierw odnajdujesz ostatnie zapisane kartki, to początek 2020 roku. Tu zaczynasz. Wiesz, gdzie jestem. Powoli przekładasz kartki wstecz, cofasz się do wcześniejszych zapisków i odnajdujesz historie, o których nigdy nie wspominałem, o które nigdy byś mnie nie podejrzewał. Tak jest skonstruowana ta płyta. Barwy stopniowo przechodzą jedna w drugą„. – Igor Herbut.

Lista utworów:

LP1

Strona A
1. Latające słonie
2. Jasny
3. Tańczmy
Strona B
1. Miłość i mleko
2. Wdzięczność

LP 2

Strona C
1. Ro
2. Corda
3. Kroki
Strona D
1. Los
2. Amnezja i amnestia
3. Nie

Album można zamówić pod tym adresem: https://kulturalnysklep.pl/product-pol-98940-Chrust-edycja-winylowa.html 

Podziel się swoją opinią ;)