Sekrety Ziemi- nowość od Couples Therapy

Couples Therapy to duet młodych muzyków (Ola Madej: wokal, ukulele, dzwonki; Kacper Socha: gitara akustyczna, klawisze, wokal)  nieograniczających się do konkretnego stylu. Zespół sięga po brzmienia etniczne, elektroniczne i akustyczne z dużym wpływem jazzu, popu i muzyki alternatywnej. Założeniem każdego projektu jest eksperymentowanie ze światem dźwięków i nietypowe ich połączenia. Ich działalność rozpoczęła się w 2019 roku na deskach lubelskich scen. 

Jak przyznają muzycy: “Jako artyści chcemy zabierać głos na ważne tematy, dlatego też powstały Sekrety Ziemi.

Utwór pochyla się nad tym, jak ludzie zawładnęli zasobami naturalnymi i w zastraszającym tempie doprowadzili do momentu, w którym Ziemia zaczęła ostrzegawczo wołać o pomoc w naszym kierunku. Kompozycja skłania do refleksji, na temat naszej postawy i uświadamia, że najwyższy czas skruszyć się i wrócić potulnie do gleby, do miejsca, gdzie wszystko ma swój początek. Naszym celem jest zwrócenie uwagi odbiorcy na niszczącą działalność człowieka i wspólne pochylenie się nad tym problemem.

Jako zespół szczycimy się samowystarczalnością i zarówno muzyka, jaki wideo jest w pełni stworzone i dopracowane przez nas.

Obecnie pracują nad debiutancką EP’ką pt. “Błękit”. Celem artystów jest ukazanie dalekich muzycznych przestrzeni przy pomocy symfoniczno-etnicznych brzmień. W tę niezwykłą brzmieniową podróż zabiera słuchaczy Kacper, który jest w pełni odpowiedzialny za aranżacje, instrumentację, mix oraz mastering wszystkich utworów. Teksty tworzone przez Olę zawierają w sobie refleksję i melancholię, która równoważona przez warstwę muzyczną pozostawia słuchaczowi szerokie pole do interpretacji. Artyści nie boją się poruszać ważnych społecznie tematów.

Połączenie szerokiej gamy zainteresowań każdego z członków zespołu sprawia, iż są samowystarczalnym, niesztampowym zespołem.

One Comment

  1. Kaczor Dziennikarski

    Fantastycznie, że piszecie o takich młodych i obiecujących zespołach, tylko dlaczego “Ziemii”? Kwestia poprawnego przepisania tytułu to dosyć istotna sprawa, dlatego prosiłbym o edycję albo chociaż nie popełnianie takich błędów w przyszłości!

Podziel się swoją opinią ;)