Wirtualny spacer po Japonii z Moniką Brodką

Brodka po raz kolejny odwiedziła Japonię, tym razem na zaproszenie Instytutu Polskiego w Tokio. Podczas swojej wizyty postanowiła nagrać wyjątkowy materiał wideo w technologii 360 stopni. Pokazuje w nim uroki tego kraju i kulisy swojej podróży, a także fragmenty swoich występów. Materiał został zrealizowany dzięki współpracy z marką Red Bull. 


Wróciłam do miejsc, w których już byłam, więc była to dość sentymentalna podróż, ale też taka, która mi uświadomiła, że Japonia to kraj, w którym się naprawdę bardzo dobrze czuję i lubię tu spędzać swój wolny czas – wyznaje Monika Brodka. – Postawiłam na miejsca, które lubię i chciałam odwiedzić raz jeszcze – Kyoto, piękne ogrody japońskie w Kanazawie, no i wreszcie miałam okazję pobyć dłużej w Tokio. Za pierwszym razem jakoś je pominęłam, byłam tak naładowana wszystkimi innymi miejscami, że Tokio wydawało mi się mocno industrialne, betonowe i zatłoczone, ale przyznam, że tym razem mnie absolutnie oczarowało. I myślę sobie, że gdybym miała się przeprowadzać do Japonii, to właśnie do Tokio.

Wybierzcie się w wirtualny spacer z Brodką w technologii 360 stopni. Dla lepszych wrażeń rekomendujemy korzystanie ze smartfonów, a na komputerach z przeglądarki Chrome.Montaż: Wojtek Chlebek.
Muzyka: Kroki „Eyes”, Kroki „Devoted Flower”, Kroki „Cover Me”, Kroki „4292”.


Zajrzyj po więcej:

Monika Brodka na Facebooku


fot. Pszemek Dzienis

Podziel się swoją opinią ;)