„Wiśnia EP” – debiutancki mini album Kaśki Sochackiej

W sobotni wieczór na antenie radiowej Trójki premierę miał długo zapowiadany debiutancki materiał Kaśki Sochackiej składający się na mini album „Wiśnia EP”. Krążek w formie fizycznej można zamawiać w sklepie Jazzboy lub wysłuchać na YouTube oraz Spotify.

Mijający rok jest przełomowy w karierze tej młodej artystki. Zaczęło się od premiery singla „Zachody” i występu podczas poznańskiego festiwalu Enea Spring Break, następnie utwór „Trochę tu pusto” z 2017 roku został wykorzystany w promocji serialu telewizji Polsat „Zawsze warto”.


Jednak największe zamieszanie wokół Kaśki zaczęło się niedawno, gdy opublikowała piosenkę „Wiśnia” i zapowiedziała premierę epki. Ten poruszający utwór idealnie uzupełnia prosty teledysk zrealizowany na trasie Wałbrzych – Kłodzko w reżyserii Agaty Trafalskiej. Na żywo piosenkę można było usłyszeć podczas niektórych koncertów z trasy KORTEZ PRZEDPREMIEROWO.


Oprócz tytułowej „Wiśni”, którą na krążku usłyszymy w dwóch wersjach – oryginalnej oraz wersji duetu Ziela oraz takie piosenki jak „Porzucić” i „Śnie”, przy której pracował min. Kortez. Przy płycie pracowała również wcześniej wspomniana Agata Trafalska (teksty oraz zdjęcie okładkowe) oraz min. Patrick The Pan, Magdalena Laskowska, Olek Świerkot i Marcin Ułanowski.

„Wiśnia EP” Kaśka Sochacka – Sklep Jazzboy


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/sochacka.kaska/

Instagram: https://www.instagram.com/sochacka_kaska/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCYsQgLOPCIoGiYFfcPGMgyg