Wodecki Twist zawita do Wrocławia

Wodecki Twist z jesienną trasą koncertową - sprawdź, czy show zawita do twojego miasta

Przed nami wyjątkowy wieczór – już w czwartek we wrocławskiej Hali Stulecia wybrzmią największe przeboje legendy polskiej muzyki Zbigniewa Wodeckiego w nowych aranżacjach. Na scenie usłyszymy Baascha, Kubę Badach, Kayah, Miousha oraz Paulinę Przybysz a to wszystko uświetni orkiestra pod przewodnictwem Tomka Szymusia, który jest również autorem wcześniej wspomnianych odświeżonych utworów.

Po raz kolejny Wodecki Twist zabierze uczestników wydarzeń w cudowny świat najbardziej znanych i lubianych utworów niezapomnianego Artysty w wykonaniu wybitnych wykonawców polskiej sceny muzycznej.

Zbigniew Wodecki został zapamiętany jako Artysta wielkiego formatu, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer. Jego utwory skradły serca Polaków i do dziś cieszą się popularnością. Uwielbiane przez wszystkie
pokolenia “Z Tobą chcę oglądać świat”, “Zacznij od Bacha”, “Pszczółka Maja”, “Lubię wracać tam gdzie byłem”, “Rzuć to wszystko co złe”, “Oczarowanie” – to jedne z najbardziej cenionych dzieł muzycznych Artysty, które do dziś emitowane są w radiu i słuchane przez tłumy. Właśnie tę muzykę – niosącą wartościowe treści, otuchę i mądry humor, zaprezentują podczas jesiennej trasy koncertowej najbardziej wybitni obecnie Artyści polskiej sceny muzycznej wraz z orkiestrą pod batutą Tomka Szymusia.


Jesienna trasa Wodecki Twist we Wrocławiu wybrzmi po raz przedostatni.

Szczegóły i bilety: https://followthestep.com/koncerty/

Podziel się swoją opinią ;)