WOŚP: Wylicytuj gitarę Krzykacza od grupy Dollz

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, jednak już teraz możecie brać udział w licznych aukcjach, z których dochód wesprze tę niezwykłą akcję Jurka Owsiaka. Przedmioty wystawione na licytację przekazywane są nie tylko przez osoby prywatne, ale i przez artystów. Jedną z ciekawostek jest gitara Krzykacza z programu Złomowisko.pl od grupy Dollz.


Cześć! Tu zespół Dollz! Przekazujemy na aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niesamowity rekwizyt z planu programu Złomowisko.pl – gitarę znalezioną przez Krzykacza! Gitara zagrała główną rolę w naszym klipie do utworu „Diament Mój”, który możecie usłyszeć w czołówce programu – czytamy w opisie. – Mamy nadzieję, że ta gitara osiągnie rekordową cenę w tej słusznej sprawie, jaką jest Wielka Orkiestra! Gitara raczej nie nadaje się już do grania – w końcu, z jakiegoś powodu znalazła swój koniec na złomowisku. Ale to chyba nie problem? Będzie wyglądała idealnie na ścianie w dużym pokoju! Do gitary dołączymy także najnowszy album grupy Dollz „Sz…Sz…Sz…”.


Nie da się ukryć, że to prawdziwa gratka dla każdego fana grupy z Pauliną Kut na czele. Gorąco zachęcamy do licytowania, gdyż to jedyna taka okazja!


WEŹ UDZIAŁ W AUKCJIZajrzyj po więcej:

Dollz na Facebooku


 

Podziel się swoją opinią ;)