Wyczekiwany debiut Łukasza Muszyńskiego

Łukasz KOMAR Muszyński, uczestnik programu Voice of Poland, wkracza na polski rynek muzyczny ze swoim debiutanckim albumem. To prawdziwa gratka dla miłośników polskiego popu i funky. Już wkrótce pełna pozytywnych wibracji muzyka członka drużyny Tomsona i Barona pojawi się w popularnych serwisach streamingowych.


Łukasz Muszyński ‒ aktor scen muzycznych, piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów. Od 15. roku życia występuje na scenie jako wokalista i gitarzysta. Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem, do którego kompozycje powstały dzięki współpracy z basistą Wojciechem Gumą Gulisem. Ukończył Policealne Studium Piosenkarskie im. Czesława Niemena w Poznaniu oraz 4 lata w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Artysta bardzo ceni sobie kontakt z widownią i to ona daje mu energię i motywację do pracy.

Łukasz Muszyński po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności, kiedy został wyróżniony w programie Szansa na sukces z zespołem Brathanki. Następnie w 6. edycji The Voice of Poland zachwycił swoim wykonaniem Edytę Górniak. Po sukcesie przesłuchań w ciemno wybrał drużynę Tomsona i Barona, z którą doszedł aż do nokautów. Współpracował z big bandami, orkiestrami oraz uzdolnionymi polskimi artystami i zespołami takimi jak Sasha Strunin, Justyna Kmieć, zespół Kers oraz Narval. W ramach projektu artystycznego razem z zespołem Cogito, tworzy muzykę inspirowaną tekstami Zbigniewa Herberta. Oprócz wystąpień na scenie oraz konferansjerką zajmuje się również produkcją muzyczną.

Swoim wykonaniem podczas przesłuchań w ciemno Muszyński zachwycił Edytę Górniak, która uznana została za jednego z najbardziej wymagających jurorów wszystkich edycji programu Voice of Poland.


Wokalista znany również pod pseudonimem KOMAR przygotowuje materiał muzyczny, inspirowany tanecznymi kawałkami lat 90. i zestawia go z autorskimi kompozycjami. Oryginalne i świeże podejście do muzyki utrzymane jest w popowym stylu. Połączenie zadziornego rocka oraz energetyzującego funky tworzy mieszankę brzmień, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Znany ze swojej wyjątkowej charyzmy i energii Łukasz wprowadzi do świata muzyki nowe rytmy, które porwą do tańca nawet największych twardzieli. Wpadające w ucho melodie przeniosą nas do świata pełnego ciepłych brzmień, radości i dobrego vibe’u.


Pierwsza solowa płyta artysty o nazwie KOMAR, którą promować będzie singiel Złap mnie za rękę, powstaje we współpracy ze znanym basistą Wojciechem GumąGulisem oraz Wojciechem Klimczakiem – producentem muzycznym. Nad sekcją dętą będą czuwali saksofoniści Olaf Węgier oraz Bartłomiej Prucnal, a całość dopełni elektryzujący falset Łukasza Muszyńskiego.


Już w czerwcu pojawi się pierwszy singiel Muszyńskiego. Co jeszcze tego lata szykuje dla nas artysta?

ZOBACZ WIĘCEJ:

FACEBOOK