Zespół Łydka Grubasa wydał… grę na urządzenia mobilne

Łydka Grubasa słynie z bardzo oryginalnych pomysłów na teksty i muzykę oraz nieszablonowych zachowań scenicznych. Do kolekcji wyczynów tej grupy można dopisać wypuszczenie gry na urządzenia mobilne. Wczoraj, tj. 5 czerwca br., formacja bez żadnej zapowiedzi zaprezentowała aplikację, dostępną bez opłat.


Jak się bawić, to się bawić. Czemuż by nie w wersji cyfrowej? – mówi nam wokalista zespołu, Bartosz „Hipis” Krusznicki. – Gierkę udostępniamy za darmo, to oczywiście są nasze pierwsze, nieśmiałe kroki, ale, jak to się mówi, „my ze szwagrem nie takie rzeczy…” W Ubisofcie nie powinni spać spokojnie. Aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z Androidem nosi tytuł „Grapapara”. Gra jest banalnie prosta do opanowania, ale stopień mistrzowski osiągną nieliczni – dodaje „Hipis”. – Fabuła może nie dorównuje wybitnym RPG-om, bo nie było czasu, napisać trzytomowego scenariusza, ale efekty specjalne wypalają mózg, oprawa dźwiękowa rozrywa membrany, a gameplay wciągnie Was na lata!


Łydka Grubasa intensywnie walczy o nagrodę Złotego Bączka, czyli nagrody przyznawanej za najlepszy koncert na ubiegłorocznym festiwalu Pol’and’Rock. Czy gra okaże się równie oryginalna, jak twórczość zespołu? Przekonajcie się sami! Nadal trwają prace nad wersją dla iOS, powinna się ona pojawić niebawem w AppStore.


zajrzyj po więcej:

link do gry
strona oficjalna Łydki Grubasa
Łydka Grubasa na Facebooku
Łydka Grubasa na Instagramie
Łydka Grubasa na YouTube