YaniKa debiutuje EP-ką “Tough Lovin'”

YaniKa debiutuje EP-ką "Tough Lovin'"

“Tough Lovin'” to debiut fonograficzny artystki o tajemniczym pseudonimie YaniKa. Ep-ka zawiera cztery anglojęzyczne utwory nasycone emocjami.

Materiał na EP-kę powstawał podczas długich pandemicznych wieczorów. Za warstwę liryczną odpowiada YaniKa, za muzykę zaś Szymon Justyński (prywatnie chłopak autorki). Wydawnictwo wydane własnym sumptem pary cieszy ucho na serwisach streamingowych.

Kompozycje duetu wykonane na wysokim, niemal europejskim poziomie zaintrygowały naszą redakcję, w wyniku czego, nie mogliśmy nie objąć patronatem medialnym tej EP-ki.

YaniKa  to pochodząca ze Szczecina kompozytorka, tekściarka i wokalistka tworząca w nurcie neo soul, RnB. Jej muzykę cechuje zarówno czułość, jak i sensualność, a tworzone przez nią teksty są odzwierciedleniem jej osobowości.

29 października odbyła się premiera debiutanckiego albumu wokalistki. Tough Lovin’ EP jest dostępna zarówno na wszystkich platformach streamingowych, jak i w wersji fizycznej. Projekt współfinansowany jest przez Mecenat Kulturalny Miasta Szczecin

Podziel się swoją opinią ;)