Youth Novels usłyszymy wiosną w kilku polskich miastach

Youth Novels  ponownie rusza w trasę koncertową. Zespół będzie można zobaczyć wiosną w kilku polskich miastach

Unikalne brzmienie Youth Novels łączy szeroko pojętą alternatywę z akustycznymi kompozycjami i hipnotyzującymi ambientowymi dźwiękami. Każdy koncert to niezwykle klimatyczne wydarzenie, rodzaj osobistego, kameralnego spektaklu, które pozwala zanurzyć się w muzycznym transie. 

Poniżej pełna rozpiska koncertów:

Bilety dostępne przez GoOut.net youthnovels.com

Youth Novels tworzą Ania Babrakowska i Emil Nowak. Youth Novels wydał 3 świetnie przyjęte EPki oraz single; „What If” i „Woman”, który został odsłuchany 2 mln razy w serwisie Spotify, „Skin Rework” z Samem Thompsonem (The XX, Ellie Goulding) nagrane w Air Studios w Londynie oraz „Hands” nagrane we współpracy z holenderskim producentem Ferrym Corstenem (FERR). 

W 2022 r. duet wypuścił EPkę zatytułowaną “Blue”, a ich ostatni singiel 2NITE został stworzony we współpracy z utalentowanym producentem i muzykiem Frankiem Wiedemannem.

Duet zagrał na największych polskich festiwalach jak Open’er Festiwal, OFF Festival, Spring Break czy Męskie Granie. Supportowali znanych artystów na ich europejskich koncertach, m.in. Hooverphonic, Seafret, Father John Misty czy Oh Wonder. Ich piosenki znalazły się w serialu Netflixa “Zachowaj spokój”, na postawie powieści Harlana Cobena, a także “Pod Powierzchnią” TVN.

Podziel się swoją opinią ;)