Zalewski, Domagała, PRO8L3M i Mery Spolsky – pierwsze gwiazdy Olsztyn Green Festival 2019

Szósta edycja Olsztyn Green Festival będzie bardziej wyjątkowa niż w poprzednich latach, ponieważ tym razem na plaży przy jeziorze Ukiel koncertowych dni będzie aż trzy! W dniach 15 – 17 sierpnia na pewno usłyszymy Krzysztofa Zalewskiego, PRO8L3M, Mery Spolsky oraz Pawła Domagałę – a to dopiero początek line – up’u!

Krzysztof Zalewski w zeszłym roku odniósł ogromny sukces przewodnicząc razem z Kortezem i Dawidem Podsiadło Orkiestrze Męskiego Grania, utwór „Początek” stał się hitem lata nuconym do dziś. Artysta ma na swoim koncie 4 albumy – ostatnie dwa „Złoto” (2016) oraz „Zalewski śpiewa Niemena” (2018) osiągnęły status złota. Obecnie artysta pracuje nad najnowszym wydawnictwem oraz wiosenną trasą koncertową, podczas której możliwe, że uchyli rąbka tajemnicy i zaprezentuje część nowego materiału. Bez wątpienia Zalef w Olsztynie zrobi jaśniej..

Paweł Domagała to nie tylko jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, ale i muzyk, który ostatnio odnosi ogromne sukcesy na scenie! W 2016 roku zadebiutował płytą „Opowiem Ci o mnie”, która sprzedała się w ilości ponad 30 tys. egzemplarzy, dzięki czemu pokryła się platyną. Dwa lata później, na jesień, premierę miał drugi album artysty – „1984”. Już singiel promujący „Weź nie pytaj” zwiastował ogromny sukces tego wydawnictwa, które przebiło pierwszy krążek pokrywając się podwójną platyną. Nie pytamy czy będziecie, po prostu wpadnijcie i weźcie się przytulcie przy dźwiękach muzyki Pawła z pieknym widokiem na jezioro Ukiel!

Mery Spolsky to charyzma, talent, zabawne teksty, wyjątkowe stroje (oczywiście w pasky) i ogromna dawka pozytywnej energii, którą piosenkarka z łatwością dzieli się z licznym gronem fanów, które zawsze obowiązkowo gromadzi się pod sceną! Debiutancki album „Miło było pana poznać” (2017) zyskał taką popularnosć, że teksty piosenek z niego pochodzące oraz te najnowsze, które Marysia co jakiś czas wypuszcza do sieci  są w całości odśpiewywane przez publiczność! Alarm kochani, tego koncertu lepiej nie przegapić 😉

No i na koniec dzisiejszych ogłoszeń od organizatora wydarzenia wpadła grupa PRO8L3M, która z pewnością bezproblemowo dostarczy olsztyńskiej publiczności dawkę hip – hopu z najwyższej półki! Panowie podczas koncertu napewno zaprezentują materiał z najnowszego albumu „Widmo”, którego premiera będzie miałą miejsce 01.03.2019.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/olsztyngreenfest/

Instagram: https://www.instagram.com/olsztyngreenfestival/

www: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/1,500,33,Olsztyn-Green-Festival-2019.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.