Zalia i Meek, Oh Why? z nowym teledyskiem do utworu Zaraz wracam”

Utwór "zaraz wracam" z debiutanckiego albumu Zalii "kocham i tęsknie".

Od jakiegoś czasu Zalia (Julia Zarzecka) cyklicznie raczy swoich fanów wizualnymi nowościami z albumu. 5 czerwca wraz z Mikołajem Kubickim wypuściła klimatyczny teledysk do utworu, w którym obiecuje, że — zaraz wraca. Tak się składa, że z utęsknieniem właśnie na to liczymy.

Zaraz wracam znajduje się na debiutanckim krążku artystki, zatytułowanym Kocham i tęsknię, który premierowo ukazał się 30.11.2022 roku. Producentem albumu jest Agora S.A. Debiutancki album Kocham i tęsknię jest kompilacją dotychczasowych doświadczeń Zalii w dziedzinie muzyki oraz podsumowaniem jej muzycznych poszukiwań, które obejmowały różne gatunki (od lo-fi, przez indie pop, po r’n’b). Album jest zbiorem pierwszych doświadczeń artystki w branży muzycznej. Na płycie znajdują się między innymi viralowe single Zalii, takie jak “Sierpień” i “Biegnę”, które zdobyły popularność w sieci, a także wspominane dzisiaj, zaraz wracam.

Zalia ma definitywnie swój styl i charakter, który ciągle ewoluuje. W duciecie z Meek, Oh Why’em powstała ciekawa kompilacja dwóch zgranych ze sobą głosów, a to wszystko w akompaniamencie klimatycznego teledysku na plaży. Słuchaczom przedstawiają się letnie wizualizacje, w których widzimy upływ czasu, a przy tym niezmiennie trwającą relację. W teledysku w roli młodszej Julki i Mikołaja wystąpiły dzieciaki — Ines Kosznik i Ignacy Mokrzycki. Za reżyserię klipu odpowiada Karolina Fronik, zdjęcia — Jakub Kaźmierczak, montaż — Mariusz Gos, produkcja — MUF production Weronika Śmigielska. Utworu, jak i całego albumu, posłuchać możecie również na innych platformach streamingowych (klik).

fot. Klaudia Piekarska

Podziel się swoją opinią ;)