Zalia sowicie obdarowuje swoich słuchaczy w walentynkowych klimatach

Zalia sowicie obdarowuje swoich słuchaczy w walentynkowych klimatach

Po świetnie przyjętej przez słuchaczy piosence „Bezsensownie” Zalia słuchaczy piosence „Bezsensownie” Zalia przygotowała niespodziankę dla swoich fanów — podwójny singiel.

Dwa utwory oparte na tym samym tekście, niosącym dwa zupełnie różne przekazy. „Scena miłosna” oraz „Miłosna scena” to ukłon w stronę różnych interpretacji miłości.  

Artystka zdecydowała się na poprowadzenie narracji za pomocą melodii. W dwóch wersjach tego samego singla odnajdą się zarówno miłośnicy romantycznych, długich wieczorów jak również anty fani świętowania dnia zakochanych.  

Zalia została z tej okazji zaproszona przez Tik Toka do walentynkowej zabawy, podczas której powstał mini koncert online. Fani, zachęcani przez artystkę, podsuwali tytuły ulubionych piosenek, które Zalia wykonywała na żywo specjalnie dla nich. W trakcie live’u artystka przekonywała, że 14.02 to dzień jak każdy inny i jeśli nie ma się obok prawdziwie bliskiej osoby, to spędzanie czasu samemu nie jest niczym złym.  

Do obu wersji piosenek powstały osobne klipy, wyreżyserowane przez Pawła Miśko.


„Walentynki nie są tylko dla zakochanych. Dla mnie to przede wszystkim święto relacji – z przyjaciółmi, rodziną, a także z samym sobą” – mówi Zalia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.