Zbyszek Adamek & Lucas Flint już w tę niedzielę w katowickim lokalu Absurdalna

28 maja w Absurdalnej w Katowicach wystąpi duet Zbyszek Adamek & Lucas Flint w ramach trwającej trasy The Best Of. Grupa wystąpi z gościem specjalnym!

Kim są? Krakowsko-łódzki duet muzyczny, tworzący piosenki z gatunku alternatywnego popu z elementami rocka i elektroniki. Panowie w grudniu 2021 roku wydali singiel pt. Maj, który w niecały rok od premiery osiągnął ponad milion odtworzeń w najpopularniejszych serwisach streamingowych i stosunkowo dlugo okupował pierwsze miejsce playlisty Alternatywna Polska na Spotify. W tym roku, Zbyszek i Lucas ponownie złączyli swoje siły, aby podczas wspólnej, ogólnopolskiej trasy koncertowej, zaprezentować publiczności swoje największe przeboje. Muzycy wystąpią w duecie, w starannie dobranych lokalizacjach odpowiadających klimatem ich piosenkom oraz kameralnej formule występów. Już jutro, swoją obecnością zaszczycą Katowicką Absurdalną, zlokalizowanej w starej wiekiem i fasadą katowickiej kamienicy przy ul. Dworcowa 3. Jeśli w muzyce szukacie, przede wszystkim, chwytliwych melodii oraz ciekawych tekstów w języku polskim, nie można tego wydarzenia tak po prostu przegapić. Zbyszek Adamek & Lucas Flint to powiew świeżości na polskiej scenie muzycznej. Prócz nich, czekać na was będzie występ brokatowo-elektronicznej producentki muzyki elektronicznej, jaką jest, nie kto inny jak – MAYA KRAV.

Swoimi bitami oraz i energiczną osobowością nie raz i nie dwa była dla niejednego tłumu – prowodyrem tańca i zabawy. Zadebiutowała w 2020 roku singlem Deep&High. W ciągu półtorej roku od swojego debiutu, cekinowa solistka występowała m.in. przed Sanah, a także rozgrzewała studencką publiczność na niejednych Juwenaliach, a także na FEST Festivalu 2022. Niedawno ukazał się pierwszy minialbum brokatowej solistki pod tytułem Glitter EP. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest imprezowym SHOW!

BILETY NA WYDARZENIE SĄ JESZCZE DOSTĘPNE NA PLATFORMIE EVENTLY! (KLIK)

Podziel się swoją opinią ;)