Zejdź na Podziemny Melanż Ostateczny! 

Już w najbliższą sobotę (22 czerwca) w podziemiach najstarszego pubu w Rzeszowie odbędzie się ostatni (w tym sezonie) koncert! Na drewnianej scenie, liczącej już 27 lat zagrają dwa rzeszowskie zespoły – Crown Shyness oraz The Malange. 

Będzie to połączenie dwóch, na pierwszy rzut oka, różnych gatunków muzycznych, ale wywodzących się z jednego miejsca jakim jest przysłowiowy “garaż”. Wspólny podziemny koncert zaczniemy od mieszanki bluesa z garażowym rockiem, a zakończymy mocnym hard rockiem z domieszką grunge’u i metalu. 

Jak co roku koncert zespołu Crown Shyness będzie inaugurował kolejne urodziny wokalisty, więc na pewno nie zabraknie szalonych niespodzianek i wspaniałej imprezy po odegraniu giga. 

kiedy: 22.06.2024
gdzie: Underground Pub (wejście od Matejki 10)
za ile: 20 PLN

link do wydarzenia:https://www.facebook.com/events/1084318866001479

Złap trochę rockowego klimatu i zejdź na Podziemny Melanż Ostateczny! 

Więcej o zespołach:

Crown Shyness – nazwa, która mogłaby wskazywać na nieśmiałość i skromność tworzącego zespół kwintetu delikatnie mija się z prawdą. Chociaż bardziej trafnym sformułowaniem byłoby “nic bardziej mylnego”! Muzycznie Crown Shyness oscyluje wokół szeroko rozumianego hard rocka z elementami grunge’u i metalu. W ich repertuarze można usłyszeć zarówno melodyjne ballady jak i nieco mocniejsze riffy. Zespół wydał w dniu 16 grudnia 2023 roku debiutancki album pod tytułem „Engraved”, który zawiera 7 autorskich utworów. Na krążku za perkusją zasiadł były członek zespołu – Wiktor Moreno, natomiast drugiej gitary użycza Radosław Klesyk przy wsparciu Michała Romana.

Michał Leś – wokal/gitara
Michał Roman – gitara
Daniel Leś – klawisze
Jan Guzek – bas
Sławomir Dudek – perkusja

całą płytę można przesłuchać w ulubionej platformie z muzyką: https://linktr.ee/crownshynesspl

tu nas więcej:
https://www.facebook.com/CrownShynessPL
https://www.instagram.com/crownshynessband/

—-

The Malange

Zespół powstał na przełomie 22/23 jako skutek uboczny mieszania wódki z tabletkami. Bo licznych zjazdach i konwulsjach wykrystalizował się aktualny skład, tj:
Kevin – bas, Jasköł – gary, Antek – klawisze, Hubert & gitara, wokal  –  “garażowy rock/blues/punk”

Podziel się swoją opinią ;)