Zespół Leash Eye udostępnia całą płytę „Blues, Brawls & Beverages”

Najnowsze dzieło hardrockowców z Warszawy zawierające 11 utworów zostało

zaprezentowane 4 stycznia 2019 roku na najważniejszych platformach cyfrowych dystrybuujacych muzykę (Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Amazon, Google i inne). Wersja CD pojawi się w Klubie Proxima w Warszawie, 26 stycznia podczas koncertu Klasz Ov The Sejtans XIV gdzie oprócz Leash Eye wystapią także Alstor, Black Tundra i Ballbreaker.

Materiał na płytę zarejestrowano w lipcu 2018 w Nebula Studio w składzie: Marcin 'BeeGees’ Bidziński – perkusja, Marek 'Marecki’ Kowalski –  gitara basowa, Piotr 'Voltan’ Sikora – organy, Arkadiusz 'Opath’ Gruszka – gitary, Łukasz’Quej’ Podgórski – wokal. Miksem oraz masteringiem zajął się Haldor Grunberg z Satanic Audio. To pierwsza płyta zespołu nagrana po rewolucji w składzie jaka nastąpiła po odejściu wokalisty Sebastiana Pańczyka oraz perkusisty Łukasza Konarskiego.

Na „Blues, Brawls & Beverages” zespół prezentuje zatem swoje nowe oblicze, nie zbaczając jednak w wyraźny sposób z obranego na poprzednich płytach kursu. Słuchacze powinni się zatem przygotować na dużą ilość chwytliwych melodii na tle brudnych brzmień gitar basu oraz organów. Okładkę przygotował Bartek Janiszewski z LFANT Design.
Jeszcze przed premierą zespół zaprezentował lyric video do utworu Moonshine Pioneers pochodzącego z najnowszej płyty.

Podziel się swoją opinią ;)