Zespół Verba wystąpi w Hulakula

Już w najbliższy piątek, tj. 27 października br., w warszawskim Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula wystąpi zespół Verba.


Verba ma na swoim koncie dwanaście albumów, tysiące sprzedanych płyt i wiele muzycznych nagród, między innymi Superjedynkę za utwór „Mogliśmy”Bartłomiej Kielar, założyciel grupy, zawodowo na polskim rynku muzycznym działa ponad dwadzieścia lat. Formacja zadebiutowała w roku 2005 płytą „Ósmy marca”, prezentując muzykę z pogranicza popu i hip-hopu. W 2012 roku do muzyków dołączył Przemysła Malita, który zrazem z Bartłomiejem kontynuuje sukcesy Verby.Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta mieści się przy ulicy Jagiellońskiej 82B w Warszawie. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20. W rolę rezydenta wcieli się DJ Rathek HIP-HOP MUSIC, a za salę klubową odpowiadać będzie DJ Kulens ESKA & HOUSE MUSIC. Cena biletu to 10 złotych.


Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).


Zajrzyj po więcej:

Verba na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Podziel się swoją opinią ;)