“Zostaje przy tym co już znam” – koncertowy album Kaśki Sochackiej tuż tuż

Jeden z najgłośniejszych debiutów ostatnich lat, który rozkochał w sobie całą Polskę – mowa oczywiście o Kaśce Sochackie, która krążkiem “Ciche dni” wyznaczyła sobie drogę na największe sceny festiwalowe, a mini albumem “Lovestory” zagwarantowała sobie wyprzedane sale koncertowe. Teraz artystka na prośbę fanów wydaje album koncertowy “Live” na którym znajdziemy mix piosenek artystki nagranych właśnie podczas koncertów.

Jest to pierwszy w karierze artystki album koncertowy, na którym znajdziemy aż 17 piosenek – min. “Dla mnie to już koniec”, “Niebo było różowe”, “Balkon” oraz “Zostaję przy tym co już znam”.

W ciągu trzech ostatnich miesięcy tak często pytaliście o wersje koncertowe piosenek i płytę live, że nie mogliśmy pozostać na te Wasze pytania i prośby obojętni

Kaśka Sochacka

Oddajemy w Wasze ręce pierwszy koncertowy, dwupłytowy album Kaśki Sochackiej. Na płytach znajdzie się 17 piosenek, które pochodzą głównie z zarejestrowanego koncertu we Wrocławiu w Centrum koncertowym A2 – 19 listopada 2022 roku. Uzupełniają go pojedyncze piosenki z koncertów w Gdańsku i Krakowie.

Jazzboy

ZAMÓW ALBUM

Podziel się swoją opinią ;)