31 sierpnia 2024 roku Łódź znów stanie się stolicą muzyki elektronicznej

31 sierpnia ulice Łodzi ponownie wypełnią się pulsującymi dźwiękami muzyki elektronicznej podczas kolejnej edycji legendarnej Parady Wolności

To nie tylko festiwal, ale najprawdziwsze święto kultury rave w Polsce, które znowu wraca do miasta. W tym roku Parada Wolności powraca z jeszcze większym rozmachem, manifestując wolność, równość i nieskrępowaną radość – esencję kultury klubowej.

Parada Wolności to kultowy festiwal muzyki elektronicznej, łączący pokolenia i celebrujący wartości wolności, równości i miłości. Inspirowana berlińską Love Parade, łódzka Parada Wolności stała się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, przyciągającym tysiące miłośników techno, house i trance z całego kraju i Europy. Pierwsza edycja odbyła się w 1996 roku, a po długiej przerwie w 2022 roku festiwal powrócił, by ponownie zagościć w sercach fanów muzyki elektronicznej.

Parada Wolności to wydarzenie nierozerwalnie związane z Łodzią. Kiedyś miasto było prawdziwym centrum muzyki techno, tętniącym życiem i dźwiękami. Dziś tytuł stolicy muzyki elektronicznej powraca, a organizatorzy nie zamierzają odpuszczać!

Tegoroczna edycja Parady Wolności przynosi ze sobą jeszcze więcej atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w centrum Łodzi. Na ulicy Piotrkowskiej pojawią się kolorowe, muzyczne platformy reprezentujące topowe kluby, inicjatywy związane z muzyką elektroniczną oraz festiwale z całej Polski. Całość odbędzie się pod hasłem „Connect With Music”. Co więcej, po raz pierwszy na Placu Wolności stanie scena, która będzie sercem festiwalu oraz całodzienną muzyczną atrakcją dla festiwalowiczów. Już w czerwcu 2024 dowiemy się, czyja inicjatywa jako pierwsza zagospodaruje muzyczne platformy podczas wydarzenia.

Podziel się swoją opinią ;)