Zobacz poruszające “Spotkanie z Warszawą” Brodki

Właśnie ukazał się singiel “Spotkania z Warszawą” – pięknej, poruszającej interpretacji Brodki utworu Ireny Santor. Singiel ukazuje się na równo miesiąc przed 80. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego i jest zapowiedzią albumu artystki pt. “WAWA” (premiera 26 lipca), powstałego we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego.

W tym roku, z okazji 80. rocznicy Powstania Warszawskiego, Muzeum Powstania Warszawskiego zaprosiło do współpracy wyjątkową postać polskiej sceny muzycznej – Brodkę. Wokalistkę, autorkę tekstów, kompozytorkę, reżyserkę, laureatkę Fryderyków. Artystka objęła rolę kuratorki oraz dyrektorki artystycznej.

“WAWA” zawiera 10 utworów – nowych, oryginalnych kompozycji oraz coverów, czyli interpretacji utworów, które w niepowtarzalny dla Brodki sposób opowiadają o Warszawie. Drugą zapowiedzią, po “Mojej drodze” z udziałem Hadesa i producenta 2K88, jest “Spotkanie z Warszawą” – utwór Ireny Santor z 1964 roku. “Spotkanie z Warszawą” Ireny Santor to utwór, otwierający album “WAWA”.

Jest elementem nadziei, promieni słońca, które pojawiają się nad miastem – rozświetlając go, tym samym wzbudzając zachwyt osób, które żyją w Warszawie. – opowiada Brodka.

Podziel się swoją opinią ;)