4. edycja Voice Office i “Niewypowiedziane” – premiera klipu i singla

Jeśli czujesz, że śpiewanie to twoje życie, Mateusz Krautwurst to pierwsza osoba w tym kraju, do którego musicie zapukać!!

4. edycja Voice Office kończy się właśnie premierą singla oraz teledysku pt. “Niewypowiedziane”. VO to wypieszczone dziecko Mateusza, który pod szyldem tego wydarzenia daje polskiej muzykiem bardzo utalentowanych wokalistów i wokalistki.

Tym razem w studio nagraniowym Krautwursta spotkały się Zosia Witecka, Malwina Ciesielska, Maja Gwiazda, Maja Orlikowska, Hania Krautwurst i Zuza Orlikowska. Dziewczyny, skupiają naszą uwagę na samotności i tęsknocie – często cichych, niewypowiedzianych, niezauważanych przez otoczenie. Cyfrowy świat daje nam wiele szans, ale każda z nich ma swoją cenę. Wiele z naszych emocji wybrzmiewa „z dala od tłumu”, a „próg bólu” nastolatków nie musi odzwierciedlać stanu rzeczy sprzed trzech dekad.

Mateusz Krautwurst zadbał o muzyczną scenografię, pomógł odnaleźć przestrzeń dla solowych partii dziewczyn, a ich głosy połączył w otulające słuchacza harmonie. Zaskakuje również minimalizm warstwy instrumentalnej, a nowoczesne brzmienie utworu sprytnie zdobią analogowe klawisze. Usłyszymy również wokalne frazy songwritera, ale to młode pokolenie jest tu na pierwszym planie.

Premiera singla jest równocześnie premierą teledysku, który nie mógłby powstać bez talentu i zaangażowania Piotra Kosterkiewicza.

To nie pierwszy raz, gdy Voice Office i Mateusz Krautwurst łączą siły z Piotrem, a efekty tych artystycznych spotkań raz po raz zachwycają kreatywnością artystów. Niezwykle rzadko mamy okazję słyszeć nastoletnie głosy w muzycznej odsłonie, której nie powstydziłyby się gwiazdy polskiej sceny. Nie widać kompromisów w jakości obrazu, więc odbiorca – rozpieszczony łatwym dostępem do wysokobudżetowych produkcji audio-video – poczuje się komfortowo przed ekranem i gdy singiel „Niewypowiedziane” zagości w jego głośnikach czy słuchawkach. Warto posłuchać nagrania głośno, by nie tyle usłyszeć, co poczuć charakterny, moogowy bas.

Bardzo kibicujemy Voice Office! Trzymamy kciuki także za wszystkich młodych artystów, którzy wychodzą spod skrzydeł Mateusza. Udział w tym projekcie jest certyfikatem najwyższej jakości!

Podziel się swoją opinią ;)