[RELACJA] Oldschoolowy Badach rozkochał w sobie Poznaniaków

W piątek, 11 maja 2018 roku w Sali Ziemii odbył się koncert Kuby Badacha z trasy Oldschool Tour. Artysta zagrał w Poznaniu swój drugi koncert z solowym materiałem. Pierwszy miał miejsce na jesień, podczas pierwszej części trasy promującej album „Oldschool”.

Tego wieczoru fani Badacha nie zawiedli i tłumnie zgromadzili się w sali, zapełniając ją prawie do ostatniego miejsca. Kuba rozpoczął koncert piosenką „Życie”, która stała się pierwszym singlem promującym album „Oldschool”. Potem nastąpiło dosyć żartobliwe przedstawienie zespołu, który imponował nie tylko liczbą, ale i umiejętnościami, które muzycy udowadniali podczas licznych partii solowych. Tym oto sposobem Kuba ponownie rozkochał w sobie poznańską publiczność. Jego nietuźnkowe poczucie humoru, zabawne historie z czasów powstawania płyty i nie tylko towarzyszyły nam cały wieczór.

Rozbudowane aranżacje nastrojowych, spokojnych utworów jak na przykład „Wracam do siebie”, „Wall of kindness”, „Tonight” czy te bardziej dynamiczne wprowdziły słuchaczy w oldschoolowy klimat rodem z lat 70. Nie zabrakło wspólnych śpiewów oraz tańców do których z ogromnym entuzjazem porwała się publiczność. Piosenka „Jestem kimś” wsród kolorowych świateł i z tak ogromnym chórem brzmiała jeszcze genialniej niż na płycie! Wokalista podjął się też trudnego zadania wykonania coveru Prince’a„Kiss”. Udowodnił tym jak wielką skalę głosu posiada oraz że jest jednym z najlepszych artystów na polskiej scenie muzycznej. Tak fantastyczny koncert nie mógł zakończyć się bez bisu! Kuba zaśpiewał piosenkę z repertuaru Pana Zbigniewa Wodeckiego„Tylko Ty”, którą wcześniej przepięknie zapowiedział.


Na szczęście nie był to ostatni koncert Badach z tym materiałem. Przed muzykiem jeszcze wystepy w Lublinie (13.05), Chełmie (14.05), Gdańsku (26.05), Katowicach (05.06), Krakowie (06.06) oraz Olsztynie (18.06).


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Kuba-Badach-158101600901474/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.