Aga Dyk powraca energetycznym singlem “Proszę jeszcze raz”

Aga Dyk powraca po ponad rocznej przerwie od solowej kariery z nowym utworem pt. „Proszę jeszcze raz”.

Wokalistka zdecydowała się powrócić na scenę wraz z taneczną, energetyczną piosenką. Muzykę napisał współpracujący z nią od dawna producent i kompozytor, Marcin Kuczewski. Tekst napisał Mariusz Szymczuk.

Do piosenki powstał animowany teledysk, w którym główną postacią jest tańcząca dziewczyna. Do zagrania tej postaci reżyserowi udało się namówić samą Agę! 🙂

Mimo tej trudnej dla artystów sytuacji zdecydowałam się wrócić na muzyczne tory i chciałam przypomnieć o sobie energicznym, tanecznym numerem. Jestem ciekawa, jak przyjmą taką mnie moi fani.

Aga Dyk

Aga Dyk to popularna wokalistka, autorka tekstów, aktorka scen muzycznych. Jest laureatką ponad dwudziestu festiwali i konkursów wokalnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W jej ręce trafiła m.in. Złota Jodła na XXX Jubileuszowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej 2003 czy Złota Nutka na XIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Majowa Nutka” 2004. Współpracowała z krakowską formacją Kulturka, z którą nagrała takie utwory jak „Mało Wiesz o Miłości” czy „Sorry Mama”. Z zespołem Sane nagrała utwór „Berlin Płonie”. W 2004 roku wygrała program Szansa na Sukces z udziałem zespołu Brathanki. 5 lat później zespół zaprosił ją do współpracy.

Podziel się swoją opinią ;)