Agata Radziszewska dzieli się nowym singlem i zdradza szczegóły nowej EPki

Agata Radziszewska dzieli się kolejnym singlem! Zaledwie miesiąc od premiery viralowego hitu “2/10” artystka wypuszcza piosenkę “O nie!”, którą dotyka tematu zdrowia psychicznego. Numer jest kolejną zapowiedzią nadchodzącej EPki Agaty, która ukaże się już 10 marca.

Agata Radziszewska wraca z nowym materiałem. Młoda artystka podzieliła się ostatnio piosenką “2/10”, która stała się tiktokowym hitem jeszcze przed oficjalną premierą, a teraz przyszedł czas na kolejny singiel. Dziś swoją premierę ma utwór “O nie!”, który dotyka tematu zdrowia psychicznego.

Piosenka „O nie!” jest jedną z pierwszych piosenek, którą napisałam po wydaniu EPki “Młodzi”. Utwór ten napisałam jakiś czas po przeprowadzce do większego miasta gdy zaczęłam poważnie zastanawiać się nad moim zdrowiem psychicznym. Myślałam wtedy, że jest już za późno na jego naprawę i obwiniałam tylko i wyłącznie samą siebie za mój stan. Zrozumiałam też, że moje dawne życie już nigdy nie wróci

Agata Radziszewska

Piosenka “O nie!” jest efektem współpracy Agaty i Michała Wrzosińskiego. Artystka odpowiedzialna jest za tekst oraz muzykę, a Michał zajął się produkcją. Utworowi towarzyszy animacja stworzona na bazie rysunków artystki. Postanowiłam połączyć też dwie moje pasje: rysowanie i pisanie piosenek by stworzyć wyjątkowy teledysk i okładkę singla – komentuje Agata. Utwór ukazał się pod szyldem FONOBO Label – wytwórni, z którą Agata związana jest od początku swojej kariery i jest zapowiedzią drugiego wydawnictwa Agaty, które ukaże się już 10 marca.

Podziel się swoją opinią ;)