Jann wyrusza w trasę koncertową

Chociaż to nie on będzie reprezentował Polskę podczas tegorocznej Eurowizji, swoim występem w preselekcjach “Tu bije serce Europy” Jann wygrał o wiele więcej. Rozgłos jaki przyniósł mu tamten wieczór sprawił, że jego singiel “Gladiator” jest obecnie jednym z najpopularniejszych utworów, grono fanów rozrosło się w mgnieniu oka i to właśnie dla nich Jann już niedługo wyjedzie w trasę koncertową!

Jann – niezwykle uzdolniony i wrażliwy dwudziestoczterolatek. Z muzyką związany od dziecka. Śpiewał w Operze Narodowej, uczęszczał do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry oraz studiował wokal na prestiżowej londyńskiej uczelni BIMM. Dysponuje niezwykle rzadkim głosem – kontratenorem. Mimo klasycznego wykształcenia, w swojej twórczości stawia na ambitny pop oraz muzykę alternatywą. Debiutował w FONOBO Pitcher singlem „Do you wanna come over?”, którym zachwycił ponad milion słuchaczy na całym świecie. 25 marca 2022 ukazał się jego debiutancki album „POWER”.

Od momentu wypuszczenia debiutanckiej EPki niezwykle rozwinął swoją pewność siebie jako artysta, co doskonale słychać w jego najnowszym singlu “Gladiator”. Jann – jak sam przyznaje, najlepiej czuje się na scenie. W ciągu tego roku, można było go zobaczyć na największych polskich festiwalach (m.in. OFF Festival, Great September). Zagrał również w Budapeszcie (BUSH 2022) oraz Bratysławie. Jesienią ruszył w swoją kolejną trasę koncertową oraz wystąpił z zespołem przed Raphem Kaminskim. Na swoim koncie ma również inne supporty (BoyPablo, Homeshake). Finalista Polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji.

BILETY – GLADIATOR TOUR

Podziel się swoją opinią ;)