Agnieszka Musiał zapowiada JESTEM U CIEBIE TOUR

Po spektakularnie przyjętej premierze albumu JESTEM U SIEBIE, Agnieszka Musiał rusza w Polskę! Już jesienią Agnieszka Musiał zagra w największych polskich miastach.

Album Jestem u siebie to czternaście historii, do których opowiedzenia zostali zaproszeni: Bovska, Kamil Bednarek i Leski. 

Agnieszka Musiał to wnikliwa obserwatorka świata wewnętrznego. W swoich piosenkach, akompaniując sobie na ukulele, zwiedza równoległe światy i opowiada zmyślone historie – chociaż podejrzewamy, że większość z nich wydarzyła się naprawdę.  

Jej piosenki z ukulele w social mediach odsłuchano już kilkaset tysięcy razy. Teraz otwiera nowy rozdział, gdzie wraz z producentem muzycznym Janem Smoczyńskim akustyczne brzmienie ukulele łączą z elektroniką.

“Jestem u siebie to zapis moich przeżyć ubranych w 14 historii. Jeszcze nigdy nie opowiadałam o tym co u mnie w tak bezpośredni sposób. Zachęcona reakcjami moich najcudowniejszych słuchaczy poczułam, że chcę opowiedzieć jak najwięcej nie zastanawiając się czy to nie za dużo. Stąd też tytuł albumu Jestem u siebie, nie ukrywam, że gdzieś w środku czuję, że to hasło będzie bliskie nie tylko mi.” – mówi Agnieszka.

https://linktr.ee/agnieszkamusial – link do koncertów Agnieszki.

Spotkania z Agnieszką to zawsze wyjątkowe i emocjonujące wydarzenia. Podczas koncertu premierowego Kamil Bednarek wszedł na scenę, zaskakując artystkę. Zapewniamy, że sama Agnieszka szykuje ogrom niespodzianek dla swoich fanów!

Podziel się swoją opinią ;)