Akademia Pana Kleksa na żywo

Akademia Pana Kleksa na żywo! Widowiskowa Muzyczna Szkoła Wyobraźni dla całej rodziny już wkrótce w największych halach w Polsce. Bajkowy i porywający multimedialny koncert z udziałem wyjątkowych gości – oto Akademia Pana Kleksa na żywo! Jego Muzyczna Szkoła Wyobraźni pełna magicznych atrakcji dla całej rodziny rusza już w lutym 2024 roku.

„Witajcie w naszej bajce!” – rodzice doskonale pamiętają to powitanie i piosenkę z „Akademii Pana Kleksa”, a już wkrótce i oni, i ich dzieci przeżyją własną, bajkową przygodę w nowy, niesamowity sposób. Kilka tygodni po tym, jak do polskich kin wejdzie najnowszy film na motywach popularnej książki Jana Brzechwy, jej bohaterowie ruszą w spektakularną trasę po największych halach widowiskowych w kraju, by zabrać wszystkich uczestników w ekscytującą podróż do krainy kreatywności i wyobraźni. Tym razem na żywo!

Koncertowa odsłona przygód Pana Kleksa i jego kolorowej, bajkowej Akademii, to duża porcja zabawy i edukacji dla całej rodziny, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Magiczna i angażująca opowieść o nieograniczonych możliwościach zwłaszcza dziecięcej wyobraźni, zrealizowana w wyjątkowej i zapierającej dech w piersiach formule. Razem z fantastycznymi bohaterami, którzy pojawią się w siedmiu polskich miastach, uczestnicy koncertów przeżyją niezapomnianą przygodę, która poza rozrywką na najwyższym poziomie, dostarczy im również okazji do rozwijania własnych umiejętności oraz nauki tolerancji i otwartości na świat.

  • Bajkowa trasa Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni startuje 24.02.2024
  • Obejmie największe hale widowiskowe w 7 polskich miastach
  • Spektakle odbędą się w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Krakowie i Katowicach
  • Na uczestników czekają specjalnie na tę okazję przygotowane atrakcje
  • W programie rozrywka dla całej rodziny na najwyższym poziomie
  • Bilety (w tym pakiety rodzinne) można już zamawiać na stronie: https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/pan-kleks-na-zywo

Trasa Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni to mnóstwo wizualnych i muzycznych niespodzianek. Z ich pomocą, świat znany z książki czy najnowszej, filmowej odsłony „Akademii Pana Kleksa”, stanie się na wyciągnięcie ręki.
Dodatkowe informacje na temat trasy można znaleźć na stronie: www.kleksnazywo.pl

Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni – trasa:
24.02 – Łódź, Atlas Arena
2.03 – Wrocław, Hala Stulecia
16.03 – Poznań, MTP Pawilon 3A
24.03 – Warszawa, COS Torwar
13.04 – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA
20.04 – Kraków, TAURON Arena Kraków
27.04 – Katowice, Spodek

Podziel się swoją opinią ;)