Ala Tracz reprezentuje Polskę na Eurowizji Junior piosenką „I’ll be standing”

10-letnia wokalistka zwyciężyła w programie „Szansa na sukces” i wystartuje jako reprezentantka Polski w finale konkursu Junior Eurovision Song Contest 2020, który odbędzie się w Warszawie. Ala zaśpiewa utwór „I’ll be standing”.
Ala Tracz dała się poznać widzom w talent show „The Voice Kids”. We wrześniu 2020 wzięła udział w programie TVP „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020”, który był jednocześnie krajowymi eliminacjami do tegorocznej edycji Eurowizji Junior. 10-latka triumfowała w programie i dzięki temu 29 listopada wystąpi w finale konkursu piosenki Junior Eurovision Song Contest 2020 w Warszawie, gdzie wykona utwór „I’ll be standing”. W poprzednich latach w konkursie Eurowizji dla dzieci i młodzieży zwyciężały Polki – Roksana Węgiel i Viki Gabor. Czy Ala pójdzie w ich ślady?


Twórcami muzyki i słów do piosenki „I’ll be standing” są znani i cenieni muzycy: Andrzej Gromala, znany jako Gromee, Sara Chmiel-Gromala. Gromee, popularny DJ i producent, autor wielu przebojów, reprezentował Polskę na dorosłej Eurowizji dwa lata temu. Był kierownikiem muzycznym konkursu Eurowizji Junior 2019, tę funkcję pełni również w tegorocznej edycji. Z kolei Sara Chmiel-Gromala jest wokalistką popularnego zespołu Łzy.

Ich piosenka „I’ll be standing” opowiada o marzeniach i zmaganiach z własnymi słabościami. Nawet jeśli czasem nie wierzymy, że uda nam się spełnić marzenia, trzeba o to walczyć za wszelką cenę, bo marzenia mają moc. A wszystko jest możliwe, dopóki mamy nadzieję na osiągnięcie sukcesu.

Podziel się swoją opinią ;)