Lanberry powraca z trzecim albumem. Piosenkarka zagra dla fanów koncert online

Lanberry właśnie zaprezentowała światu swoje najnowsze dzieło – trzeci w dorobku album studyjny zatytułowany „Co gryzie Panią L?”. Z okazji premiery krążka piosenkarka zagra dla fanów 30-minutowy koncert w ramach cyklu #EmpikMusicLive. Występ będzie można obejrzeć na żywo bez wychodzenia z domu – wydarzenie odbędzie się w bezpiecznej przestrzeni online. Po koncercie Lanberry odpowie również na pytania internautów. Interaktywna transmisja rozpocznie się w czwartek 29 października o godz. 20:00 na stronie Facebook.com/empikcom.

Lanberry wykona utwory ze swojej najnowszej, trzeciej już płyty „Co gryzie Panią L?” – najdojrzalszej i najbardziej intymnej w całej artystycznej karierze. Artystka opowie także o inspiracjach, które towarzyszyły jej podczas pracy nad materiałem. Rozmowę poprowadzi Marcin Wojciechowski.

Na album składa się 11 utworów, a każdy z nich jest nie tylko potencjalnym radiowym hitem, ale i elementem przemyślanej, spójnej całości. Każda piosenka to fragment osobistej opowieści, którą snuje Lanberry. Płytę zapowiadały single „Zew”„Tracę” i „Plan awaryjny”, który zwyciężył w konkursie „Premier” podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Album trafił na półki sklepowe i do serwisów streamingowych  23 października.

Lanberry jako członkini zespołu kompozytorskiego, w którego skład wchodzą również Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór i Małgorzata Uściłowska, była dwukrotnie nominowana do Fryderyka w kategorii Kompozytor Roku. Współtworzyła dwie zwycięskie piosenki polskich reprezentantek w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci – „Anyone I Want to Be” Roksany Węgiel oraz „Superhero” Viki Gabor. Jej single „Ostatni most” oraz „Gotowi na wszystko” nagrany wspólnie z zespołem Feel uzyskały w Polsce status platyny.


#EmpikMusicLive to cykl wirtualnych koncertów i rozmów z wykonawcami poświęconych ich premierowym krążkom. Zapis audio każdego występu trafia następnie do aplikacji streamingowej Empik Music. Dotychczasowymi bohaterkami wydarzeń z cyklu były sanah, AniKa Dąbrowska, Viki Gabor i Zuza Jabłońska. Na spotkanie z Lanberry zaprasza Empik wspólnie z Universal Music Polska oraz Going.

Podziel się swoją opinią ;)