Album Punk Freud Army wrócił do sprzedaży

Najnowsza płyta zespołu Wojtka Mazolewskiego, Pink Freud, ku uciesze fanów i wszystkich koneserów dobrej muzyki ponownie pojawiła się na półkach najlepszych sklepów muzycznych w Polsce.


Po premierze, która miała miejsce 6 grudnia 2017 roku, krążek niestety dosyć szybko zniknął ze sprzedaży. Album został wycofany po tym, jak jeden zaproszonych do współpracy gości wyraził znaczne niezadowolenie ze sposobu wydania płyty od strony prawnej. Zespół, mimo problemów, zrobił wszystko by płyta, która jest najpiękniejszym dowodem na uwielbienie dla zawartej na niej muzyki i wspólnego grania muzyków pracujących nad tym projektem, jak najszybciej pojawiła się na powrót na sklepowych półkach. Punk Freud Army od 22 grudnia 2017 roku jest ponownie w sprzedaży!


Punk Freud Army to swoisty hołd dla polskiego punka oraz muzyki alternatywnej, uczczenie dziesiątej rocznicy pojawienia się kultowego dla niektórych słuchaczy krążka Punka Freud, wydanego w formie albumu koncertowego, do którego, na zaproszenie Wojtka i całego zespołu, dołączyli sami najlepsi muzycy: Tomasz Budzyński, Robert Brylewski, Robert Matera, Alek Korecki.


30 października 2017 roku w legendarnym Studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej w wypełnionej po brzegi sali publiczność miała okazję posłuchać nowych piosenek przeplatanych mushupami, czyli utworami z legendarnego albumu Punk Freud połączonych z kompozycjami Brygady Kryzys, Armii, Siekiery, Kryzysu, Tiltu, Dezertera oraz Tomka Lipińskiego. Ten wspaniały, jubileuszowy projekt muzycy zaprezentowali również podczas tegorocznej edycji Męskiego Grania, na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane oraz podczas Festiwalu Odjazdy w katowickim.


Materiał zgromadzony na płycie od 1 grudnia 2017 roku został przedpremierowo udostępniony w serwisie platformy streamingowej TIDAL (czytaj więcej).


Zajrzyj po więcej:
FB: 

Pink Freud
Wojtek Mazolewski
Karol Gola
Adam Milwiw-Baron
Rafal Klimczuk

Tomasz Budzyński
Robert Brylewski
Robert Matera
Alek Korecki

Podziel się swoją opinią ;)