Ujęcia bez cięcia #20 // Sebastian Pańczyk


Święta, czas magii, cudów, miłości, dobrych uczynków i prezentów.

#ujęciabezcięcia już po raz 20 i też będzie magicznie i …….

Sebastian Pańczyk – muzyk, wokalista i Tata niepełnosprawnego Antosia. Seba, jak sam mówi, odłożył muzykowanie do szuflady, ponieważ natłok obowiązków przy Antosiu był zbyt duży aby dzielić pasję z opieką nad synem. Sebastian kocha muzykę a świat muzyczny nie zapomina o nim i jego sytuacji. Muzycy co jakiś czas zapraszają Sebastiana do wspólnego grania oraz organizują akcje charytatywne na rzecz małego Antosia.

Duży ukłon w stronę Łukasza Jakubowicza, zespołu Scream Maker i wszystkich tych, którzy pomagają Sebastianowi walczyć z chorobą Antosia a jest to walka dość kosztowna.

Scream Maker (cytat): Po tegorocznym memoriale Ronniego Jamesa DIO ostał się nam piękny banner sceniczny z wizerunkiem tego wokalisty. Zebraliśmy na nim podpisy muzyków, którzy z nim grali i nie tylko. Wśród nich jest Craig Goldy i Simon Wright (ex-DIO), Tim Owens (ex-Judas Priest), czy Oni Logan (Lynch Mob). Od środy 13.12 do 23.12 banner można licytować na Allegro pod tym linkiem: http://allegro.pl/banner-koncertowy-z…

Każdy może pomóc Antosiowi Pańczykowi 🙂

Może ktoś z Muzykoholików? Nowy Rok tuż tuż i można 1% podarować 🙂video: Ula Łukianiuk


Zajrzyj po więcej:

Antoni Pańczyk

fb: https://www.facebook.com/Antoni-Pa%C5%84czyk-214590698581308/

Sebastian Pańczyk

fb: https://www.facebook.com/sebastian.panczyk.39

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

www: http://dzieciom.pl/


 

Podziel się swoją opinią ;)