Aleksandra Stefaniuk ku pokrzepieniu Ukrainie

Aleksandra Stefaniuk

Aleksandra Stefaniuk pragnie dodać otuchy muzycznym wrażliwcom, a dochód z odtworzeń debiutanckiego singla pragnie przeznaczyć na pomoc Ukrainie.

Piosenka „Na pewno” to debiutancki singiel, do którego nastoletnia wokalistka przygotowała również teledysk. Aleksandra napisała w mediach społecznościowych, że i jej, i wielu jej przyjaciołom towarzyszy strach o przyszłość, dodając, że ma nadzieję, że zaczniemy budować wspólny świat jak najprędzej. Dochód z odtwarzania premierowej piosenki zostanie przeznaczony na cele charytatywne i choć nikt nie spodziewa się zawrotnych sum, każda pomoc ma dziś olbrzymie znaczenie. Młoda wokalistka daje tym samym przykład swoim rówieśnikom, aby wziąć sprawy w swoje ręce i pomagać — na ile to tylko możliwe.

W pracy nad utworem udział wzięli Marcel Prążyński (bas), Łukasz Chyliński (gitara), Tomasz Mądzielewski (perkusja), a także Mateusz Pliniewicz (skrzypce), Mateusz Krautwurst (produkcja muzyczna) i Robert Szydło (mastering).

Do singla Aleksandry Stefaniuk powstał również teledysk, w którym wzięło udział czworo tancerzy. Lena Ziembicka, Zuzanna Wiśniewska, Kuba Stańczyk i Mateusz Godziebiewski pięknie oddają klimat tej akustycznej propozycji muzycznej w subtelnym ruchu. Przedstawicielka młodego pokolenia wokalistów patrzy na temat z szerszej perspektywy, oferując nam choreograficzne momenty oraz dużo spontanicznych emocji. Za obraz w przestrzeni Studio Alaska oraz za montaż odpowiada Piotr Kosterkiewicz, choreografię zaproponowała Olivia Lucedarska, a produkcją zajął się Mateusz Krautwurst – autor kompozycji.

POSŁUCHAJ:

OBEJRZYJ TELEDYSK:

Podziel się swoją opinią ;)