Älskar prezentuje Różową Sesję Live

Różowa Sesja Live to zbiór trzech piosenek “Płaszcz”, “Lepiej Wiej” oraz “Pora umierania” zespołu Älskar. Wszystkie utwory zostały zarejestrowane na żywo w nietypowym miejscu, bo w cukierni Nanan we Wrocławiu!

Älskar tworzy muzykę przepełnioną smutkiem i nostalgią. To kolektyw ludzi, którzy poprzez dźwięki wyrażają swój melancholijny stosunek do rzeczywistości. Piosenki wprowadzają słuchacza w świat zupełnie oderwany od naszego, do lekko baśniowej, śnieżnej scenerii, w której każdy może utożsamić się z wyśpiewanymi słowami. Ich muzyka ciągle ewoluuje, dzięki czemu każdy koncert jest niepowtarzalny.


Älskar ma na swoim koncie występy m.in. w Sofar Wrocław, Balcony TV, Radio Czwórka, Radio RAM, Radio Wrocław Kultura oraz we wrocławskich przestrzeniach, jak np. Stary Klasztor, Dworzec Nadodrze lub Teatr Lalek. Ich singiel “Anna” był częścią inkubatorowego projektu wytwórni Kayax – My Name Is New. W przyszłości planują koncerty poza przestrzenią ziemską, najlepiej na księżycu.


“Tworzymy muzykę z pogranicza alternatywy i indie folku, zarówno po angielsku, jak i po polsku. Jako zespół istniejemy stosunkowo krótko, bo od 9 miesięcy, ale każdy z nas zajmuje się muzyką od kilkunastu lat.” – Älskar

Sama nazwa zespołu oznacza po szwedzku “miłość”, ponieważ nasze utwory nawiązują do baśniowych motywów Skandynawii i fascynacji śnieżnymi, melancholijnymi opowieściami.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/aelskarmusic/

Instagram: https://www.instagram.com/alskar_official/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCmYtIW4AY35wo_plDRSNeMA