Andrzej Piaseczny powraca z nowym singlem. Premiera już 15 maja

Blisko dwa lata po premierze swojego ostatniego albumu Andrzej Piaseczny powraca z nowym utworem. Piosenka zatytułowana “Jutro” będzie miała swoją premierę w sieci w najbliższy piątek, 15 maja.


Utwór powstał kilkanaście dni temu, dlatego ma wyjątkowy charakter i jest nadzwyczaj aktualny.

Skłania do pozytywnej refleksji i optymistycznego spojrzenia w przyszłość, którego wielu z nas tak bardzo obecnie potrzebuje.


“Jutro” – najnowszy singiel Andrzeja Piasecznego już 15 maja / fot. materiały promocyjne

Muzykę do piosenki ”Jutro” skomponowała Katarzyna Lisowska, autorem tekstu jest Andrzej Piaseczny.


“Jutro? To, że przez większą cześć życia trwając w poczuciu stałości rzeczy było ułudą, dzisiaj jest już pewne. Wszystkie plany, te na dzień jutrzejszy, jak i te długodystansowe nie tyle stanęły pod znakiem zapytania, ile zniknęły po prostu z dnia na dzień” – przyznaje Andrzej Piaseczny. “Niemożliwe stało się rzeczywistością, a kiedy już się stało, wielu z nas spostrzegło że zmiany, o które nikt nie pytał czy chcemy ich wokół nas, niosą ze sobą wiele niespodzianek. Zmiany na niewiadomą przyszłość, zwykle przyjmowane przez nas z obawą i niepokojem mają też swoje inne oblicze.
Przecież boimy się wtedy, kiedy patrzymy w oczy strachu. Kiedy zaś otworzymy się na niedostrzegalne dotąd, może się okazać że nasz mikroświat jest pełen zupełnie innych stałości, tak pięknych w swej oczywistości, że umykały nam dotąd. Czas dla siebie i najbliższych. Czas na wszystko dla czego w pośpiechu nam go brakowało. Czas na książkę, muzykę, na wiosnę która tego roku kwitnie anomalią. Kwitnie wszystkim na raz, kwitnie zupełnym zamieszaniem świata. I gdyby tylko móc odsunąć od siebie tę obawę o jutro…
A może jutro wcale nie będzie powrotem do wczorajszej rzeczywistości i przyzwyczajeń?”


Utwór “Jutro”  ukazuje się obecnie jedynie w wersji cyfrowej.  Będzie można go słuchać  w serwisach streamingowych i kupić w serwisach z muzyką cyfrową. https://backl.ink/142456331

 

(mat promo)

Podziel się swoją opinią ;)