[TOP5] Najpopularniejsze utwory Darii Zawiałow w serwisie YouTube

Dziś Daria Zawiałow rozpoczęła prace nad trzecim albumem studyjnym. Prześledziliśmy kanał artystki w serwisie YouTube i sprawdziliśmy, które teldyski były odtwarzane najczęściej. W naszym TOP5 znalazły się utwory zarówno z pierwszej płyty „A kysz!” jak i drugiej „Helsinki”. Sama piątka w sumie liczy ok 41,7 mln odtworzeń.

„Hej! Hej!” utwór ten jest trzecim singlem promującym drugą studyjną płytę Darii „Helsinki”. Teledysk do utworu został opublikowany 15 maja 2019 roku. W prawie rok video na YouTube zostało odtworzone blisko 14,5 mln razy! Klip powstał przy współpracy z  PSYCHOKINO. „Hej! Hej!” zdobyło zarówno szczyt LP3 jak i najwyższe pozycje na listach Airplay, Airplay (nowości) oraz SLiP. Piosenka ma również szansę na Fryderyka w kategorii Utwór Roku.


Zanim jednak powstał klip do „Punk Fu!” efektem współpracy z PSYCHOKINO był teledysk do „Szarówki”. Poruszające video idealnie dopełniające utwór, w którym rola główna należy do psa Falko, poruszyła serca fanów artystki. To właśnie ten impuls natchnął Fanklub Darii do zorganizowania akcji „Kundel Bury”, podczas której przed każdym z koncertów zbierano karmę, koce oraz inne smakołyki i potrzebne rzeczy dla zwierząt na rzecz okolicznych schronisk. W sumie zebrali min. 2330 kg karmy i 160 kocy. Za tę akcję Zawiałow i jej Fanklub zostali odznaczeni Orderem Psiego Szczęścia w kategorii Artysta. „Szarówka” – blisko 8 mln odtworzeń.


Wracamy do debiutanckie płyty Zawiałow – „A kysz!”, w której również nie zabrakło przebojowych utworów. „Kundel Bury” po prawie czterech latach od premiery ma na swoim koncie 8,7 mln wyświetleń. Drugi singiel promujący krążek pokrył się platyną sprzedając pond 20 tys. kopii. Utwór doszedł do 13. miejsca na Liście Przebojów Radiowej Trójki.


„Punk Fu!” to kolejny utwór promujący drugie wydawnictwo muzyczne artystki. Video do czwartego singla powstało w nietypowych okolicznościach, bo na planie TVNowskiego programu TOP MODEL. Było to jedno z wyzwań rzuconych uczestnikom, którzy finalnie razem z Darią wystąpili w klipie. Pod czujnym okiem wokalistki oraz reżysera klipu Piotra Onopy i Michała Piróga uczyli się choreografii. Wystąpili w specjalnie przygotowanych kostiumach i graficznych makijażach. Dziś video zgromadziło 4,8 mln wyświetleń.Naszą TOP5 zamyka pierwszy singiel Darii Zawiałow, czyli „Malinowy Chruśniak”. Platynowa płyta oraz 11. miejsce na kultowej LP3 to wyjątkowe wyróżnienie, zwiastujące przyszłą karierę artystki. To właśnie z tą piosenką w czerwcu 2016 artystka wystąpiła na scenie LIII Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu podczas konkursu Debiuty, zdobywając Nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Polskiego Radia. „Malinowy Chruśniak” – 5,7 mln.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/dariazawialow/

Instagram: https://www.instagram.com/zavialovd/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCTmABeIeNXBvh1DUG8EDCSw

Podziel się swoją opinią ;)