Ania Sama- zapowiedź debiutanckiej płyty „Śnienie”

Już 4 czerwca 2021 na polskim muzycznym rynku pojawi się debiutancki krążek wyjątkowej wokalistki- Ani Samej.

Czułe słówka i muzyka. Ania Sama to przede wszystkim ciekawa barwa głosu oraz czułość i intymność w piosenkach. Nowoczesne brzmienia przeplatają się z żywymi instrumentami, które nadają jej muzyce oryginalnego charakteru.

Jak podkreśla piosenkarka “Śnienie” to mój wielki całus dla świata, jaki składam w swojej nowej skórze – skórze artystki, autorki tekstów i muzyki.

Wiele na nim mówię o odnajdywaniu siebie i wyznaczaniu granic (Kremowy papier), obejmowaniu wolności i swojej bezbronności (singiel Pestka). Śnienie to też opowieść o miłości do drugiej osoby. Na tym akurat albumie – niespełnionej (Gdybyś chciał oraz Śnienie). Jest na niej poszukiwanie swojego miejsca (singiel Kołyszą), chowanie ran (Kryję smutki) oraz trochę dobrej zabawy (Kędziorki).

Jedno jest pewne – choć bardzo różnorodny, ten materiał łączy moje pióro, głos i wrażliwość.

Znajdziecie na nim uznanych producentów i artystów – Szymona Piotrowskiego, Michała oraz Mateusza Sarapatów, Patricka The Pan oraz Hyper Son i Bartka Brzezińskiego.

Oprawę fizycznego wydania ozdabiają zdjęcia zrobione przez Ewelinę Słowińską (zdjęcie okładkowe) oraz Naomi Muras (digipack i część bookletu). Całość złożył i dołożył swoją działkę artyzmu Michał Xaay Loranc.

Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży zarówno w formie CD jak i na Winylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.