ANIELI debiutują “Blaskiem”. Zamów album z autografem

„BLASK” to dojrzały debiut. Nie mogło być inaczej, skoro duet ANIELI tworzą muzycy, których piosenki od lat śpiewa cała Polska. Joanna Prykowska to niezwykły głos Firebirds, zespołu popularnego jeszcze w latach 90-tych m.in. za sprawą piosenki „Harry”, która zyskała ponadczasowy wymiar. Paweł Krawczyk napisał muzykę na wszystkie płyty Heya w XXI wieku. Jako ANIELI otwierają nowy rozdział swoich muzycznych życiorysów. BLASK to 10 atmosferycznych piosenek z bardzo osobistymi, kobiecymi tekstami Aśki. 

W piosenkach duetu ANIELI słychać tęsknotę za szczerymi relacjami międzyludzkimi, miłością prawdziwą i „lepszymi czasami”. To niekiedy poetyckie, czasem proste, życiowe historie – zawsze ujmujące i szczere. Płytę promują single: „Jaśniejąca” – opowieść o przyjaźni z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej; „Niemiłość” – traktująca o samotności w złotej klatce;  „Przesilenie” – letni hymn o niezależności; oraz love story o zabarwieniu noir – „Nie ruszaj się”. 

Głos Asi zdobią, brzmiące jak z najlepszych albumów Eurythmics czy Maanamu – kompozycje Pawła, który odpowiedzialny jest także za produkcję. Za miks i mastering odpowiada Marcin Gajko.

ZAMÓW ALBUM W PREORDERZE

Tracklista:

  1. Nie ruszaj się
  2. Niemiłość
  3. Mów do mnie mów
  4. Jaśniejąca
  5. Poświt
  6. Pełnia
  7. Czego nam brak
  8. Przesilenie
  9. Blask
  10. Brzask

Podziel się swoją opinią ;)