Bajkowa sanah zaprasza na Poezyjowe tournée

Emocje po trasie stadionowej jeszcze nie opadły, a sanah już przygotowała dla swoich fanów kolejną niespodziankę!

Tym razem artystka zabierze nas do bajkowego świata poezji w najpiękniejszych, muzycznych aranżacjach.

To prawdziwa gratka dla wielbicieli tej bardziej lirycznej strony sanah. Na koncertach na pewno nie zabraknie utworów z płyty „sanah śpiewa Poezyje”, ale fani będą mogli liczyć także na piosenki z pozostałych albumów. Trasa „Poezyje i nie tylko” obejmować będzie koncerty w najpiękniejszych salach w Polsce. Artystka wystąpi na takich obiektach jak m.in.: CKK Jordanki, ICE Kraków Congress Centre, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu czy Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Start sprzedaży od 6 października o 12:00 na eventim.pl.

Czas oczyścić z kurzu bankietowe kreacje, dodać im nieco bajkowego sznytu i zamówić złotą karocę, która zawiezie Was prosto na bal!

W tym roku sanah, w ramach „Uczty nad Ucztami”, zagrała 3 koncerty na największych obiektach w Polsce: PGE Narodowym, Stadionie Śląskim w Chorzowie oraz Polsat Plus Arenie Gdańsk dla łącznie, 180 tysięcy osób! Co więcej, jako pierwsza Polka w historii, wyprzedała stadion! To kolejny rekord artystki, która nie zamierza jednak spocząć na laurach i, z całą pewnością, już niedługo, ponownie nas zaskoczy.

Podziel się swoją opinią ;)