„Bałagan” nowy singiel od Oli Olszewskiej

Dziewiąty singiel w karierze nastoletniej wokalistki utrzymany jest w znanym jej fanom romantycznym klimacie.

„Bałagan” to kolejny numer dla fanów Oli Olszewskiej, którzy kojarzą jej twórczość z tęsknymi tekstami o przeszłym związku i próbą nazwania niedających się uporządkować uczuć. W „Bałaganie” Ola coś jednak zmienia i podobnie jak w „Na nowo” stara się zaakceptować sytuację i iść do przodu. Swoje buntownicze nastawienie Ola prowadzi miękko po przyjemnej popowej melodii.

Ola Olszewska – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, odkryta w programie “The Voice Kids”. Do tej pory wydała siedem utworów: odtworzony w Spotify już ponad milion razy “Czy To Nadal Ja”, “Mały Gest”, “Chcę Do Domu” i “Pożegnanie”. Nowości to: „Blisko” i “Na Nowo”. Wokalistka tworzy w nurcie songwritingu, prezentując słuchaczom klimatyczne, romantyczne utwory, w których opowiada o relacjach i towarzyszących im emocjach. To, co wyjątkowe w twórczości Oli to forma przekazu. Nostalgiczne, bardzo delikatne i romantyczne melodie niosą teksty o zagubieniu, dojrzewaniu do zmian, miłości i poszukiwaniu siebie. Na rodzimej scenie w podobnym nurcie tworzą m.in.: Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka, Ania Dąbrowska, Ania Karwan, Natalia Szroeder czy sanah.

Ola skupia się obecnie na szlifowaniu warsztatu oraz komponowaniu i pisaniu kolejnych utworów, które zgromadzi na debiutanckim albumie. 

Podziel się swoją opinią ;)