DZIUK poczuł “Wiatr Wolności”

DZIUK przedstawia swój najnowszy utwór zatytułowany „Wiatr wolności”. 

Zarówno tekst, jak i muzyka są w pełni jego autorstwa. Utwór w pop-rockowym klimacie został nagrany z towarzyszeniem żywych instrumentów: gitar, perkusji i klawiszy. 

„Wiatr wolności” to bardzo osobiste wyznanie. Chyba nigdy wcześniej tak bardzo nie odkrywałem się w moim tekście. Wolność to dla mnie nadrzędna wartość i jestem w stanie iść zawsze pod prąd byle tylko robić swoje i nie dać się zamknąć w żadnych ramach. Tak jest i w życiu, jak i w muzyce. W mojej działalności twórczej bardzo liczy się dla mnie niezależność w podejmowaniu kolejnych artystycznych kroków. Jestem ogromnie ciekawy, jak przyjmiecie mój nowy utwór”

DZIUK, czyli Tomasz Dziuk (rocznik 1988) to autor tekstów piosenek, gitarzysta i kompozytor. Tworzy muzykę electro – pop, pisze scenariusze do własnych teledysków i sam je produkuje.  Prawnik i politolog z wykształcenia, muzyk z pasji. W swoich utworach łączy nowoczesne brzmienie z symboliką religijną. Do tej pory wydał cztery single – ostatni „Call It LA” i wcześniej  „Tlen”, “Niepamięć” oraz “Vibes”.

Artysta na początku swojej drogi nagrywał głównie covery znanych hitów. Do niektórych z tych nagrań powstały autorskie teledyski. Swoje muzyczne interpretacje regularnie publikował na kanale YT. Śpiewa w języku polskim i angielskim. Ma na koncie występy w warszawskich klubach muzycznych. Największą wartość dla niego stanowi szczerość i autentyczność na scenie i poza nią. W życiu prywatnym interesuje się także historią i polityką, ale zdecydowanie najbardziej rozwija swoje muzyczne zainteresowania. 

Podziel się swoją opinią ;)