Urbański stworzył kosmiczny soundtrack – Everdome OST

Album “Everdome OST” jest pierwszą próbą stworzenia soundtracku do metawersu. Everdome to projekt zainicjowany na początku 2022 roku.

Jego założeniem jest stworzenie hiper-realistycznego środowiska metaverse łączącego technologie, biznes oraz przestrzeń na ekspresję naukowo-artystyczną. Wyróżnia go kreatywność i inwencja unikatowo projektowanej marsjańskiej cywilizacji.

Projekt łączy w sobie cechy gry multiplayer (MMO), z narzędziami i produktami opartymi na zdecentralizowanych technologiach web3, takich jak blockchain, NFT czy ekonomia świadczeń opartych na tokenach.

Więcej informacji na temat świata Everdome znajdziecie TUTAJ.

Podczas pracy nad albumem Wojtka Urbańskiego wspierali doskonali instrumentaliści (Stanisław Słowiński, Bartłomiej Łupiński, Sebastian Wielądek), którzy w dogrywanych partiach zostawili cząstkę siebie. Za postprodukcję całości odpowiada Rafał Smoleń, a więc jeden z najbardziej wziętych polskich realizatorów studyjnych.

Album “Everdome OST” dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych, ale również można kupić go na płycie CD (TUTAJ), a także zamówić wyjątkowy czerwony winyl w preorderze (TUTAJ).

Podziel się swoją opinią ;)