Białas z #Hot16Challenge2 na kanale Ciemnej Strefy

 

W sobotę wieczorem doczekaliśmy się #Hot16Challenge2 od Białasa. Raper nie tylko podjął się challengu (w co chyba nikt nie wątpił), ale także zainicjował nagranie płyty, która zostanie wydana przez wytwórnię Bonusa RPK – Ciemną Strefę.


Przypomnijmy, że Bonus RPK od zeszłego roku przebywa w więzieniu, do którego trafił po tym jak został pomówiony przez małego świadka koronnego o handel narkotykami. Dochód z płyty zostanie przekazany Bonusowi i jego rodzinie co pozwoli im przetrwać ten trudny czas i jednocześnie uratuje wytwórnię. Białas będzie producentem wykonawczym projektu i już niebawem opublikuje singiel inicjujący album.

Dodatkowo współwłaściciel SB MAFFIJI wytłumaczył z czego wynikało opóźnienie w publikacji #Hot16Challenge2 w jego wykonaniu. Próbował on nagrać pozdrowienia od Bonusa z więzienia, czego niestety nie udało się zorganizować.


Oprócz wyżej opisanej akcji Białas przelał 16 tysięcy na pomoc w walce z Covid19 i nominował kolejnych raperów do nagrania gorących szesnastek: Pezeta, Palucha, Sokoła, Czerwina TWM oraz Kronkel Doma. Warto zaznaczyć, że dzięki akcji zorganizowanej przez Solara udało już się uzbierać ponad ćwierć miliona złotych na walkę z pandemią.


Zajrzyj po więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/bialash8me

Instagram: https://www.instagram.com/bialas_h8m5/

Podziel się swoją opinią ;)