Białystok Young POP – festiwal dla młodych talentów

W ramach Białystok New Pop Festival organizatorzy zapraszają młodych artystów do wzięcia udziału w konkursie Białystok Young Pop, który ma na celu wyłowienie młodych talentów, pomoc w rozwoju kariery muzycznej. Akcja skierowana jest do muzyków  z Białystoku i okolic.

Jaki jest warunek uczestnictwa w konkursie? Wystarczy posiadać własny materiał koncertowego (nie mogą być covery!) na min. 30 minutowy występ oraz być dostępnym w czasie festiwalu (13 – 14.07).

Uczestnicy konkursu zgłaszają po jednym utworze wraz z własną biografią, zdjęciami i riderem technicznym na adres mailowy newpop@agora.pl. Utwory mogą być w postaci linków do piosenki na platformie streamingowej lub pliku typu mp3. Każdy uczestnik /zespół może zgłosić tylko jeden utwór.

Zwycięzca wystąpi na drugiej edycji Białystok New Pop Festival, w dniach 13 – 14 lipca 2019. Będzie miał szansę zaprezentowania się nowej publiczności, uzyskania prestiżowego tytułu zwycięzcy konkursu. Selekcji artystów dokona jury konkursowe, a zwycięzcę wybierze przewodniczący jury, Tomasz Kowalewicz.

Więcej informacji na temat konkursu: http://bit.ly/BiałystokYoungPop


Białystok Young POP to możliwość rozwijania swojej pasji muzycznej, fantastyczne okazja do zbierania doświadczenia w występowaniu na scenie przed większą publicznością oraz niepowtarzalna okazja by zagrać na jednym festiwalu z takimi artystami jak min. Mery Spolsky, Sonbird, Kortez, Daria Zawiałow, Organek czy Fisz Emade Tworzywo.


Zajrzyj po więcej:

FB: Białystok New Pop Festival, Białystok Young POP

Instagram: Białystok New Pop Festival

www: Białystok New Pop Festival